Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri alibi csajt azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri alibi csajt azért, hogy anyuméknak ne tűnjön fel, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy bátyám..és ő mikor 17volt,vittük a bnőjét magunkkal nyaralni. És ugye..én is nemsokára 17 leszek. és anyumék elég rendesen kérdeznek a csajok felől. És nem tudom mit csináljak,teljesen össze vagyok omolva :(. Nem elég ezt feldolgozni,ezzel élni. Még anyumék is folyamatosan,nagyszüleim is a csajokkal zaklatnak. Nem tudom mit kéne tennem. Kicsit összevagyok zavarodva.. megéri egy lányt magamba bolondítani csak azért,hogy szüleim megne tudják? És ezzel nem lenne lelkiismeret fordulásom ? Hogyne lenne.. vagy mondjam el a csajnak,és akkor csak anyumék előtt színjáték az egész..de melyik csaj menne bele egy ilyenbe?

Anyuméknak semmi képpen nem szeretném elmondani.De egyszerűen már nem tudom tovább idegekkel..az iskola,barátok,rokonok. egyszerűen kirohannék az életből. kurv@ra nem én kértem ezt,hogy meleg legyek.és nem is szeretnék az lenni. most sem. és holnap sem. és ha lehetne ezer kívánságom csak egy lenne hogy hetero legyek. és utálok minden ratyi felvonulást...meg nyávogós meleget..és ezt az egész sz@r életet. köszönöm szépen isten. én ezt kaptam tőled..fajin,de tényleg..^^

Jó offot félre téve,nem tudom mit kéne kezdenem. jó a meleg ellenesek most írhatják,hogy ugorjakútbafiam. vagy hasonlók. szóval oké ez megvolt ilyen nem kell köszi. olyan sem,hogy a melegség nem létezik.

Csak egyszerűen valami segítséget kérek :\'( nem lehet ezt nagyon bírni..


2009. aug. 14. 00:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
szerintem úgy szerezz alibicsajt, hogy ő is tudja, hogy meleg vagy; pl leszbi cseten felírod.. 1-2-szer hazaviszed, és megnyugszanak
2009. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Van egy rossz hírem.Egész életedben nem tudod letagadni! Egyszer muszáj lesz elmondani,de nem kell mindjárt a Heti Hírmondóba belerakni,elég,ha a szűk család tudja. 18 évesen gondolom tovább tanulsz,másik suli,másik lakhely,ott pedig már ne legyen tabu,hogy meleg vagy és akkor alapból így fogadnak el.Ha nem vagy az a magamutogató,rózsaszininges,nyávogós,ahogy te is mondtad,akkor hidd el ez semmiben nem lesz akadálya annak,hogy találj barátokat.Nekem is van meleg barátom és iszonyat jó fej!Lehet,hogy ott még párt is találsz.Ne legyen bűntudatod,mert nem tehetsz róla,de nem érdemes titkolni,mert boldogtalan leszel.Elvárják,hogy megnősülj,gyereked legyen és majd a feleség mellett érzed azt,hogy neked nem ő kell és az már nem csak rólad szól,hanem a családodról is.Szóval még most,időben vagy,tedd meg!
2009. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
de tudod magadról, hogy te a fiúkhoz vonzódsz? esetleg volt is esetleg vmi szexuális megnyilvánulásod fiúk felé? mert ha még nem, az is lehet, hogy még idő kell neked ahhoz, hogy csajozz..vagy nemtudom..nem írtad, hogy miből jöttél rá, hogy meleg vagy, azt sem h a csajok nem érdekelnek...
2009. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha nincs barátnőd? 17 évesen nem kell komoly kapcsolat, nem tudom, miért várják el a szüleid. Szerintem mondd, hogy most a tanulásra kell koncentrálnod (fogd arra, hogy lassan érettségizel)és nincs időd barátnőre. Vagy találd ki, hogy szerelmes voltál egy lányba, aki összetörte a szívedet és képtelen vagy most bármilyen kapcsolatot kezdeni. Elhiszem, hogy nehéz, mert én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem lány létemre barátnőm van és nem akarom, hogy ez bármilyen formában is kiderüljön a szüleim előtt. Furcsállják, hogy mostanában nem tetszik egy srác sem, de azért néha próbálom hangoztatni, hogy jaj olyan jó pasit láttam stb, nehogy sejtsenek bármit is..

Kitartás:)

15L

2009. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Tudom hogy milyen most neked .Elég sok barátom ezzel szenved évek óta . Nehéz elfogadni a szülőknek a másságodat . Az a kérdés szüleid ellened fordulnak e , vagy mivel lesz jobb ez neked . Ha aztveszed ennek az egésznek hogy bevald vannak jó és rossz tényezői is . Nemszenvedsz azzal tovább hogy a csajokkal zaklatnak , és beismered mi is vagy igazából . Vagy eltitkolod és hallgatod a szüleid és rokonaid kérdezősködését. Az a baj hogy ebben neked kell döntened és erre nemtud senki sem jó választ adni . Próbáld ugy lezárni szüleiddel hogy nemérdekelnek még a lányok. nemvagyok szerelmes senkibe sem . Ez egy ideig hatásos . Elkel döntened magadban mit szeretnél. Most vagy később derüljön ki az igazság ? Vagy éppen tényleg komolyan gondolom vagy ez egy átmeneti álapot ? Ennyi idősen sokmindent kiakar próbálni az ember . Voltál már fiúval hogy ennyire tudod ? Vagy nem e abból adódik hogy nemtaláltad meg a tökletes álomnőt vagy valami rossz emlék .. remélem tudtam segíteni. ha van valami baj vagy netán segítség kell én szívesen segitek :)
2009. aug. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen teljesen mértékben tudom,hogy a fiúkhoz vonzódom. Volt rá már sok jel..amiket később összerakva teljesen egyértelmű volt a dolog :)
2009. aug. 14. 01:11
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
Próbálj meg víz alatt lélegezni, lehet, az segít.
2009. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet! -.-"
2009. aug. 14. 01:40
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Vagy valami alibi csajszi..vagy mond azt hogy a neten megismerkedtél egy lánnyal..tetszik meg minden..de még nem komoly a dolog ..aztán kb 3.4 hét mulva meg mond h a lány összetörte a szived tök kivagy meg minden vagy h nemtudod h tudsz e még lányt szeretni igy vagy tudod amit ilyenkor a fiúk a filmekbe szoktak mondani :D:D:D..vagy vallld be szüleidnek..utolsó..sztem te is kiprobálhatnád :)

13/l

2009. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó az alibi csaj. Elmondod neki, hogy mi a helyzet, és ő meg lehet, hogy belédszeret, ami elég bajos, mert te meleg vagy. Vagy nem mondod el neki, és ugyanez. Meg amúgy is, nem jó hazugságban élni. Melegként én is tudom. Nem azt mondom, hogy most, rögtön, de mondd el a szüleidnek. Addig a barátnőről meg mond, hogy nem találtál senkit, aki "jó lenne" neked.


Gyerekek, ti kérdezgetitek, hogy biztos-e magában. Ugyan már, persze, hogy biztos. Az ember 12-14 éves korában már rájön, hogy mi a helyzet, hogy meleg-e vagy hetero. nem értem, miért olyan nehéz ezt felfogni... Tudja és kész.

2009. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!