Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hozzá lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzá lehet szokni az egyedülléthez?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi,hogy ez életünket le lehet e úgy élni,hogy abszolút nincs senki az életünkben!? Ez azért érdekel,mert én elhatároztam,hogy nekem többé nem kell senki,mégpedig azért,mert akikhez eddig szerencsém volt ,azok folyton csak átvágtak,vagy pedig nem értékelték azt, amit adtam nekik! Nem rég találtam munkát,és hát minden nap 15.00 óráig dolgozok,aztán egyből hazamegyek,és pihenek! Szabadidőm az van,és el is mehetnék bárhová,de nem is akarok,mert nem akarok senkit megismerni,aki esetleg a későbbiekben szimpatikussá válna a számomra... és netán beleszeretnék! Nem vagyok az a kapcsolatfüggő egyéniség,mert nagyon jól megvagyok egyedül!Csak így megoldható lenne,hogy nem járok el sehová,az,hogy nehogy besétáljon az életembe valaki!?
2014. jan. 18. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlszerettek a szüleid?
2014. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szerettek túl a szüleim egyáltalán,hanem meguntam az örökös hazugságok körét! Ennyi az egész!
2014. jan. 18. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

hozzá!!!

27/farokverő

2014. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább leszek farokverő,minthogy folyamatosan átkúrják a fejemet! Soha egy kapcsolatomban sem léptem félre,és egyszer sem hazudtam még a legutolsó barátnőmnek sem,és mégis megcsalt,és akkor is átbaszott,miután megbocsátottam neki! És ezt megelégeltem!
2014. jan. 18. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Hozzá! Az eleje nehéz, de minél több időt töltesz egyedül, annál jobban hozzászoksz. Persze nem árt a hobbi, vagy valami mmo játék, ami leköti a felesleges szabadidődet.


25F

2014. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drágám hazugok mindig is lesznek és mindig is voltak, de hidd el hiányozni fog a dolog. Most még úgy látod h jaj de jó lesz egyedül megöregedni de sajnos nem az. Csak adj időt a dolognak és meglátod lesz olyan aki nem ver át.
2014. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akárhol szétnézek,például az ismerősök körébe,mindenhol csak az van,hogy nem őszinték az emberek egymáshoz! De miért van ez? Miért nem lehet őszintén megmondani azt,amit megcsináltunk? Félnek a következményektől? Vagy azt hiszik,hogy a hazugsággal elmenekülhetnek a következmények elől? Hát nem,mert az igazság egyszer mindenkit utolér! Én bezzeg amikor kapcsolatban voltam 1,5 évig,én sosem csaptam be a barátnőmet,és minden lépésemről beszámoltam neki,mert így láttam korrektnek a dolgot! Sosem csaltam meg,és egyetlen egy rossz szóval sem illettem még akkor sem,amikor megérdemelte volna! Voltak olyan pillanataim,amikor éjszakás voltam,és reggelre kimerült voltam,és volt,hogy indulatosabb voltam vele de mindig pótoltam valami jóval! És ő mégis megcsalt,és nem egyszer a szemembe hazudott! Inkább akkor egyedül! Egyébként mielőtt vele összejöttem volna,azelőtt 1 évig voltam egyedül,és tovább is bírtam volna sokkal,ha ő nem toppan be az életembe! Ezét nem járok inkább sehová,nehogy megismerjek valakit!
2014. jan. 18. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!