Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a magányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni a magányt? Mennyi idő alatt szűnnek meg az ember álmai ábrándjai és vágyai? El lehet ezeket nyomni?

Figyelt kérdés
Besokalltam.. nem akarok többször csalódni szenvedni összetörni... de valahol mégis hiányzik egy társ az életemből hogy szeressenek... azt akarom hogy ez múljon el... mert tudom hogy sose lesz senkim se... tényleg nem lesz... van erre módszer? vagy valami?
2011. jan. 14. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Van rá módszer..az,hogy ezt kiverd a fejedből.Hülye hozzáállás..mindenki csalódik ezerszer,de mégis megy tovább,mert van hite. Csak hinni kell,és egyszer tényleg megtalálod azt,aki megbecsül és nem okoz neked csalódást. :)

"Csalódni kell, hogy boldogok lehessünk, gyűlölni tudni, hogy újból szeressünk."

18L

2011. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az idézet tetszik.. bölcs.. de csoda kell ahhoz hogy én újra szeretni tudjak... nemtudok olyan lányt elképzelni se mostmár... 18/f
2011. jan. 14. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, és ez kb. olyan, mintha azt kivánnám, bár bu.zi lennék. Később meg az lesz a baj, hogy öregkorodra nincs család, feleség. Úgyhogy ne akard megszokni :P
2011. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gyaszmadar ***** válasza:
az öngyilkoság erre kiváló módszer
2011. jan. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Jaj,én is voltam így meg mindenki nem is egyszer amikor azt éreztem több pasit nem akarok látni csak vele tudom elképzelni magam s hát nemsokkal voltam idősebb mint te.Aztán hirtelen kerek lett a világ egy idő után s megláttam a napsugarakat.Senki nem potólhatatlan annyi csajod lesz h el se tudod képzelni,mindig lesz jobb szebb stb.Csak most érzed így eljön a te időd is.
2011. jan. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 10-12 zátonyra futott kapcsolatot után nem igazán érzek semmit.Nem passzolok össze senkivel,rájöttem a saját káromon,hogy nem nekem való a kapcsolat és nem is hiányzik az utóbbi időben.2 évig reménytelenül voltam szerelmes,de túltettem magam rajta és szerintem ha akarnék se tudnék beleesni senkibe.A kérdésedre válaszolva úgy 5-6 év alatt megszűntek az ábrándok.20/F
2011. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmm akkor max 1 év... 4,5 éve szenvedek... ma is ami volt... kész tényleg kiugrok egyszer a 15.ről..
2011. febr. 1. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Felesleges!Nem ér annyit senki se.Még egy kis idő aztán el felejted,le se fogod szarni.Utolsó voltam.
2011. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!