Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzés, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzés, mitől lehet? Mióta beszélgetünk, hányingerem van, "görcsöl a gyomrom".14 L

Figyelt kérdés

Két napja beszélgetek úgy jobban egy fiúval,két évvel idősebb nálam. Nem az a tipikus "páva"tini fiú,inkább ilyen rendes,visszafogottabb stílust képvisel... Ő írt rám,mondván hogy nagyon régen látott,miújság velem,hogy megváltoztam,stb. (tehát régebbről ismerem,de csak "látásból",meg névről,értitek.)

Tényleg kedves fiú,kicsit félénkebb. Külsőre annyira nem az esetem,de a belsője kárpótolja!

Az a gond,hogy most nem tudom mi van velem..legutoljára ma reggel beszéltem vele,azóta hányingerem van...de (szerintem) nem vagyok belé szerelmes,meg semmi,csak szimpatikus nekem..de akkor miért lehet? Érzem,hogy miatta van,csak azt nem tudom mi válthatja ki ezt.

Kérlek segítsetek!

köszönöm a válaszokat előre!


2013. júl. 4. 11:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
" Érzem,hogy miatta van,azt nem tudom mi válthatja ki ezt",kijavítom magam:* "érzem,hogy miatta van,csak nem tudom miért"
2013. júl. 4. 11:46
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt inkább hányingerhez hasonló érzésnek:D . Szimplán stresszelsz aminek ez az egyik "tünete". Szimplán, valld be magadnak, amit ide nem írtál le, azaz aggódsz hogy mit szeretne tőled, de ezt azért teszed, mert te szeretnél tőle valamit:D Hétköznapos érzés neaggódj, sok sikert!:D
2013. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt és az nálam szerelem volt még anno :D
2013. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hétköznapi* jaés 18f
2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalatt neked tetszik és most a gondolataid felé irányulnak, mivel ahogy írtad jót beszélgettél vele és valamilyen szinten kellemes volt a csevely. Ez szerintem egy hirtelen fellángolás.
2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval.
2013. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

De én amúgy nem érzem úgy,hogy tetszik...vagy nem tudom,ez ilyen tudatalatti lehet akkor?

2013. júl. 4. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elutasítástól való félelem, szorongás okozza.


Nagyon könnyű a megoldás: mondd el a srácnak, mit érzel, és kérdezd meg, szeretne-e veled elmenni egy randira. :)

2013. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az van,hogy már tett célzásokat arra,hogy szeretne velem találkozni,meg mondta, hogy nagyon kedvel engem. Csak én nem tudom mit érzek. Mert nem szoronghatok elutasítástól,hogyha eleve "nem utasít el",hanem elhív találkozni.:/ Meg mondom,annyira (külsőre) nem is tetszik. Akkor most mi van? :(
2013. júl. 4. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Össze vagy zavarodva szerintem, mert ugye mondtad, hogy jó fej volt, meg hogy nem volt rossz vele beszélgetni, és szerintem egy kicsit tetszhet neked, és ezért vagy ideges. Vagy a másik, hogy nem annyira jön be, és nem tudod mit csinálj, ha elhív, hogy találkozzatok. Nem tudom, attól függ, hogy te szeretnél-e tőle valamit.
2013. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!