Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok miért buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok miért buknak az idősebb pasikra általában?

Figyelt kérdés

A fiatal lányok alatt a 20 évnél fiatalabbakra gondolok, és az idősebb pasik alatt pedig a 30 és afelettiekre...

csak mert azt hiszik hogy ha idősebbek akkor bár érettebbek is, vagy mi ennek az oka ?


2014. jan. 18. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
és még a 30+ -os férfiak el is hiszik, hogy ezekért szeretik őket a fiatal csajok :D közben meg a pink felhő annyira a szemük előtt lebeg, hogy észre se veszik, hogy a discoba nem szórakozni jár a kedves kis barátnő és pár év után, miután mindent megkap anyagilag is egy idős férfitől, lelép egy vele közel egykorúval! én 30 körüli nőket nem igen láttam 40-50 körüli pasikkal csak 18-25 éves csajokat 30-40 éves férfiakkal. Akkor hogy is van ez most?
2014. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egónövelés,naivság,érettebnek tartják magukat a koruknál,így már nem érik be a korosztályukkal.Mondjuk az tény,hogy a legtöbb pasi még huszonéves korában is gyerekes.
2014. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbizhatobbak,eretebbek,komolyabbak,ferfiasabbak,csaladcentrikusak,tapasztaltak soroljam meg!
2014. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
90%
a legtöbb fiatal lány szégyelli hogy elcsábította egy időssebb pasi mert az nem buszkséghogy elvitte eggy északára és felvágnise fogvele az isbisztos pl az én csajom is szégyeli megis bántad akkor még nem volta csajom és álltálába szerintem a szeretethiányosak és a kicsit teltebb lányok szoktak ilyet csinálni de a pasinak is gratulálok hogy ennyi esze van ugyanis nagyon sok szép 30 éves nő van nem kislányokkal kell kezdeni és teljes mértékben egyetértek hogy nincs önbizalmuk és úgy gondolják menő orba szájba ...
2014. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy 30 évesnek mióta szottyadt a feneke? Akkor nem sok évet adtatok magatoknak vagy szarok a génjeitek ;D
2016. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!