Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartok tőle, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartok tőle, hogy emiatt melegnek fognak nézni az ismerőseim. Szerintetek?

Figyelt kérdés

26 vagyok, tehát nem vagyok már tinifiú...


Rengeteget csalódtam már nőkben, és egyszerűen nem találtam még kivételt, aki nem vert át, nem hülyített, és emberszámba vett.


Szépen fokozatosan eljutottam arra a pontra, hogy már nem érdekelnek a nők. (félreértés ne essék, a pasik sem)


Pl. múltkor is a haverjaimmal voltunk szórakozni, mindegyik nézegette a csajokat, én nem. Az utcán sem szoktam őket megnézni.

Az oka az lehet, hogy minek nézzem őket? Úgysem lehet semelyikkel semmi, amelyikkel mégis lehetne az át fog verni.


Ez a kiábrándultság kb. tavaly nyár eleje óta tart. Tehát nem új keltű dolog.


2014. jan. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha attól RETTEGSZ, hogy melegnek fognak tartani az ismerőseid, akkor:

1) vagy te vagy nagyon homofób

2) vagy az ismerőseid


Bármelyik is az eset, szerintem egy környezetváltozás sokat segítene, mert úgy tűnik kezdesz befülledni, unalmassá válni. Mondjuk arról nem tudunk, hogy van-e bármilyen forrása az izgatottságnak az életedben, de a kérdés alapján tartok tőle, hogy nincs.


Szerintem próbálj ki új ismerősöket, ismerkedj barátilag lányokkal, légy kedves, légy szexi. Tehát keress új hobbit, írj, tanulj meg főzni, esetleg koktélokat is készíthetsz. Hidd el találni fogsz normális nőt.


Milyen tapasztalataid vannak egyébként eddig a szerelemben?


20/F

2014. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fognak melegnek nézni. Amikor megyek az utcán én sem nézek az emberekre. (hidegen hagynak)

Most vagy a kiábrándult fázisban, majd elmúlik előbb vagy utóbb. Foglald el magad mással, és ne ezen rágódj!

2014. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Dolgozok, vannak hobbijaim, amiket szeretek. Odafigyelek az öltözködésre (szeretem a divatot). Vannak barátaim (lányok, fiúk vegyesen).


Tehát attól, hogy nem érdekelnek a lányok, nem vagyok életunt és megkeseredett.


Nincsenek jó tapasztalataim. A lányok többsége felszínes. A többiek meg szeretnek játszani a pasik érzelmeivel.


Természetesen régebben én is komoly kapcsolatot szerettem volna, későbbiekben családot, gyerekeket.


De már nem akarok komoly kapcsolatot. Egyelőre szexkapcsolatot sem, pedig ha valamikor majd mégis kilábalok ebből, akkor ez utóbbiban leszek csak érdekelt.

2014. jan. 18. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret játszani mások érzéseivel. Neked valószínűleg csak több támogatásra, stabilitásra, intimitásra van szükséged. Hát szerezd meg. Simán találsz ilyen csajt is.
2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor kerestem nem találtam. Most meg már nem keresek.
2014. jan. 18. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha eljön az idő Ő megtalál.
2014. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fognak emiatt annak nézni, ha igen, fel kel keresni őket s a pofájukra verni.. de csak az unintelligens emberek kötnek bele még abba is hogy hogy veszel levegőt..

A Bátyám is hasonló helyzetben van mint te, ő közel 40éves de nincs felesége meg barátnője se.

20F(meleg)

2014. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!