Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszolnátok? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszolnátok? 19L

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal sokat foglalkoztok, "törődtök" vele, akkor olyan esetben mindig el tudnátok képzelni,hogy úgy is együtt legyetek(sz.ex),vagy van,hogy azt nem tudjátok elképzelni valakivel,akivel jóban vagytok?
2014. jan. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelni bvármit ellehet a képzelet határtalan inkább megtenni van aki nemtudná de igazából ezen a csaj ha akar tud változtatni
2014. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akivel törődöm, keresem, és érdeklődöm iránta az azt jelenti, hogy akarom őt! Testileg & lelkileg egyaránt 20/F
2014. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, de tuti én vagyok a hülye
2014. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiírhatod a szex szót, nem fog senki leszólni érte :)
2014. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha valakivel jó viszonyt ápolsz,akkor "alap" dolog,hogy le is feküdnél az illetővel, vagy nem minden esetben érdekel olyan értelemben is a másik? remélem így már érthetőbb..:)
2014. jan. 18. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:

a nőnemű barátaim olyanok mint a húgom, nővérem

ha ilyesmik jutnának eszembe az igen csúnya dolog lenne


nem de van egy akit ennek ellenére "elkapnék"

2014. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szűz vagy,vagy eddig a fiúkkal "törődtél"?
2014. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!