Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a barátnőim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a barátnőim?

Figyelt kérdés

Ha nekik tetszik vki elvannak vele hogy jaj de jól néz ki meg ha nem közelálló barátnőről van szó akk mondják hogy milyen aranyosak a pasijukkal, meg ilyenek, meg h jól néz ki xy pasija, de ha én mutatok vkit akk mindig megy ezh "nemaz esetem, ronda"..

17l


2014. jan. 19. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Szard le.

2. Ismételd az első lépéstől.

2014. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Je Veux ***** válasza:
100%
Örülj neki, legalább nem akarják majd lenyúlni előled. Egyébként az a lényeg, hogy neked tetszen a srác.
2014. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsik még... Majd ha kinövik a minden a külső témát, észhez térnek.
2014. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még jó hogy mindenkinek más az ízlése
2014. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most erre őszintén mit lehet válaszolni?! Unatkozol, ezért írogatsz ki ilyent?...


Szóval, szerintem azért csinálják, mert nem egy az ízlésetek, tehát nekik többnyire nem jönnek be azok a pasik, mint neked. Lehet ők nem látják még azokat dolgokat, amit te.

Vagy te úgy gondolod, hogy direkt gúnyolódnak veled? Lehetséges, én ezt nem tudom megmondani.


Nem hiszem, hogy ehhez a megállapításhoz tényleg segítségre lett volna szükséged. Szerintem csak zavar téged a dolog nagyon, ezen jár az agyad egész este és ezért írtad ki.

2014. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ui.: Ne foglalkozz velük! :)
2014. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó kis barátnők...

Miért ilyenek? Gondolom ez nem igazi barátság, csak felszínes viszony köztetek, különben nem hiszem, hogy így beszólnának egy pasi láttán.

Egy igaz barátnő szerintem említést se tesz a srác külsejéről, akár bejön neki, akár nem, sokkal inkább azt kezdené el kérdezgetni tőled, hogy milyen a pasi jelleme meg ilyesmi...

2014. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Más az ízlésetek, nekik nem azok a pasik jönnek be, akik neked. Mit kell ezen fennakadni... :-)
2014. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig leszólják, és különböző jelzőkkel illetik őket, ami a legjobban megmaradt az a "hányadékfejű". Lehet, hogy tényleg nem jön be nekik, ennek örülj, legalább nem lesz versengés. Az is lehet, hogy csak irigyek, vagy meg akarnak bántani. A nevetés mindenre jó, mondjuk az én esetemben tényleg humorosnak tartom, hogy mindenkire azt mondják hogy csúnya, meg a zenékre is amiket mutatok nekik 'hogy tudsz ilyen sz@rokat hallgatni??' :D
2014. jan. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha XY-nak pasija van, az homoszexuális
2014. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!