Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferde hajlam gyógyítható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferde hajlam gyógyítható?

Figyelt kérdés
Leszbi,homokos. Mit gondoltok?
2014. jan. 19. 03:39
1 2 3 4
 21/38 pixie.cute ***** válasza:
Én is meleg vagyok, de nem tudom, minek ezen vitázni. :D Mindkét fél úgy is tudja, hogy nem tudja rágyőzni a saját véleményét a másikra. :D Ettől nem fog semmi sem változni, csak megint egy felesleges veszekedés indult a semmiről. :D
2014. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

#18 - Egyetértek azzal, hogy a liberálisok agymosó tevékenysége ugyanolyan káros. Ha valaki nem szereti a melegeket, szíve joga. (A melegek leszarják - mármint a sütnivalóval rendelkezők) Nem kell mutogatni, nem kell hirdetni, nem kell elfogadtatni.


Azzal nem értek egyet, hogy itt filózgatni kell azon, hogy beteg-e, meg hogyan gyógyítható... Senkinek sem kellene a melegekkel foglalkoznia - törődjön mindenki a saját bajával, mert abból is van elég. Mint mondtam, felesleges érvelnem amellett, hogy nem betegség, mert lehetetlen feldolgozni egy bizonyos kapacitás alatt - de sajna mindig valamiért belemegyek a vitába. Be is fejezem, kezelgesse csak magát, akinek van rá ideje és pénze.

2014. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Nem kell a rizsa.

A melegek egyenjogúságért harcolnak, közben meg félkegyelmű testvéreiket köpik szembe mikor azt mondják, h ők különbek.

Így lesznek a melegekből, a nagy elfogadókból pedofóbok, nekrofóbok, zoofóbok és még sorolhatnám.

2014. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
pedofóbok, nekrofóbok, zoofóbok -> pedofilok, nekrofilok, zoofilokat akartál írni, remélem.
2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Mózes I. könyve 1. rész

27. Teremté tehát az Isten az embert az ő képére, Isten képére teremté őt: férfiúvá és asszonynyá teremté őket.

28. És megáldá Isten őket, és monda nékik Isten: SZAPORODJATOK és SOKASODJATOK, és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá; és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon.


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 19. 12:35
 26/38 anonim ***** válasza:
Itt pár elöttem válaszoló is írta hogy B*ZI na azok is "nagy " értelmiség szintel rendelkeznek -.-" a b*zi sértõ szó ha tudnátok tudjátok van az a szó is hogy meleg és az nem olyan lenézö .......áhh minek is koptatom itt a bilentyüzetem...
2014. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Végül egy idézethez folyamodsz, már az elején sejtettem, hogy erre megy ki a játék. Eszed ágában sem volt megérteni (elfogadni) a melegeket.:)


Az, hogy Mózesnek nem tetszett, manapság már nem is releváns szempont. Mózesnek amúgy is sok baja volt még, mindenféle táplálkozással kapcsolatos, illetve a társadalmi érintkezést is ezernyi szabály érintette, amiket manapság az égvilágon senkinek sem jut eszébe betartani (vannak kivételek: ortodox zsidók, illetve néhány fundamentalista keresztény csoport, de ebben a merítésben ők most igazán nem számítanak):


A tízparancsolat például nem említi a homoszexualitást (hacsak nem a "ne paráználkodjál" valamelyik altípusaként tekintjük), viszont konkrétan említi a házasságtörést, illetve a más emberek házastársával való szexuális viszony folytatását.


A homoszexuálisok arányát 3-6 százalékra teszik a szociológiai kutatások. A házasságtörőkét ötven százalék körülire. Hogy is van ez?


Szívesen válaszoltunk!

2014. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sem volt elfogadni őket. Így van! A kérdésem se arra irányul,hogy próbáljátok elfogadtatni velem őket...

4. Atyádat és anyádat tiszteld! (Itt nem Atyádat és atyádat van!)

2014. jan. 19. 13:08
 29/38 A kérdező kommentje:
*Se anyádat és anyádat!
2014. jan. 19. 13:09
 30/38 anonim ***** válasza:
#26 Meleg a nyár meg a húsleves, de nem a buzı.
2014. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!