Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha homoszexuális hajlamaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha homoszexuális hajlamaim vannak, öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Úgyis csak egy ócska b.*zinak titulálnának, értéktelennek.

Ráadásul nem vagyok biztos az érzéseimben, mivel szexuálisan csak a lányok izgatnak fel, azonban rájöttem, hogy időnként fiúk iránt is tudok gyengébb érzelmeket táplálni. És mivel még semmilyen párkapcsolatom nem volt, ezért végképp nem tudom, hogy mi van, azt sejtem, hogy van némi meleg hajlamom.

És ezen kívül az egész életem egy szar, fiatal vagyok, és mégis RENGETEG szar dolgon mentem keresztül.

Egy értéktelen fos vagyok, és most, hogy lehet, hogy még heteró sem vagyok, azt sem tudom mit kezdjek ezzel a rohadt életemmel, eddig legalább volt célom (egy barátnő szerzése), de most már ebben sem vagyok biztos.

Szerintetek is célszerűbb lenne kinyírni magam?

Végülis nekem is könnyebb lenne, meg a világ is megszabadulna egy értéktelen, érzelmi hulladék szar embertől.



2013. szept. 16. 23:09
1 2 3
 1/22 Hanariko ***** válasza:
100%
ha a lányok is izgatnak, akkor biszex van. ne öld meg magad.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd VÉGIG ezt az oldalt, és térj már észre!

2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Fogd fel inkább úgy, hogy trendi vagy, és követed az aktuális divatot.
2013. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

mindjart en leszek ongyilkos, hogy ennyi idiota van....

18/L

2013. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert pont azok a melegek, akik lányokhoz vonzódnak... neked sincs sok eszed.
2013. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát, én nem sajnáltalak meg. No mindegy, majd talán legközelebb.
2013. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és tudod mit, kedves négyes? lehet, hogy igazad van, és azt kéne tennem!
2013. szept. 16. 23:14
 8/22 A kérdező kommentje:
Hetes, ez nem az önsajnálatról szól, csak egy beszélgetés akar lenni, hogy megéri-e véget vetni a szenvedésnek. És ne gyertek azzal, hogy másoknak rosszat okoznék, mert nem ez a kérdés. Kérem aki azt gondolja, aki az öngyilkosság megfelelő megoldás lenne (mert lehet, hogy az, és logika is van benne), az írja le, és indokolja meg. Csak véleményeket kértem, az egy mellékes dolog, hogy ótvarszarul érzem magam.:)
2013. szept. 16. 23:17
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
úgyan már "vegyes tüzelésű kályhának " lenni nem rossz dolog...
2013. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
nézd az élet szépségét: ha még ma megteszed,nem kell várnod több évtizedet arra,h magától jöjjön. hát nem tök jó?!
2013. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!