Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan reagálntok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálntok ha a barátnőtök elmondaná hogy ő nem egy hűséges lány a kapcsolataiban, az egyik volt barátját megcsalta ( csak csókkal) és rosszul érzi magát emiatt és fél hogy megint ez történne mert egyszerűen nem bír magával?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Aranyos, előre közli, hogy ne lepődj meg. Passz, én is hasonló helyzetben vagyok, mondjuk az én csajom elvileg csak egyedülállóként nem bír magával, majd kiderül, mondjuk az életemet azért nem bíznám rá :D Mindegy is, adj esélyt neki, nyitott szemmel járkálj, hátha közbe találsz olyasvalakit, aki nem hűtlen típus.
2014. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg sem lepődnék(nő-ből van).Van amelyik megteszi,van aki meg álmodozik róla,vagy megtenné,de nem kell a kutyának sem.-Na most akinek fáj az igazság-nyugodtan b.nkóz6.
2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem örülne neki,mint ahogy én sem nőként,ha az aktuális barátom ezzel nyitna.Én ha férfi volnék,nem szavaznék bizalmat egy ilyen személyiségű embernek.
2014. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvastam egy reagálásodat az egyik kérdésre és szöget ütött a fejemben ez a "nőből van". Eddig mindenhol azt írták, hogy amelyik nőnek rendben van a kapcsolata, az sosem lép félre. Ez a hivatalos verzió. Viszont itt arról van szó, hogy "nem bír a vérével", vagyis egyszerűen a szex miatt lép félre. Tudsz valamit esetleg a témáról? Tényleg a nők is képesek csak a szex miatt lefeküdni mással/másokkal is?

2014. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide akartam. :(
2014. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Olyan nincs hogy szeret nem bír magával. Vagy szeret, és akkor hűséges, vagy nem bír magával, és akkor nem kellesz neki eléggé.

Attól, hogy a múltban mit csinált, még lehetünk jó pár, a lényeg hogy nekem bizonyítson a hűségével.

Oké, hogy rosszul érzi magát miatta, de ne rettegjen hogy újra megtörténik, hanem vállaljon felelősséget magáért és álljon ki melletted. Ennyi szerintem bárkitől elvárható.

Ha félrelép, te lelépsz. ennyi.

2014. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közölném vele, hogyha megcsal, akkor kivágom mint macskát sz*rni.
2014. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7! Ha fenyegeted, akkor csak hazudozni fog, az meg ugye nem érdek. Az őszinteséget díjazni kell, tudom, hogy hülyén hangzik. Azért tegyük hozzá, hogy a bulis pörgős csajok nagy része hajlamos az ilyesmire, csak maximum a szarvaid növögetnek, mert bevallani egyik sem fogja :D
2014. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!