Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki csokolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki csokolozna velem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy van e itt olyan lány aki csokolozna velem 15 vagyom (elsö csók lenne)nem nézek ki rosszul csak volt költözés meg ilyenek és se idöm se kedvem nem volt csajozni viszont ha most leszz egy és rosszul tesljesitek el hagy

2014. jan. 19. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem hagy el és a csókot nem lehet elrontani.
2014. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ,én megtaníthatlak smárolni ..

59/L

2014. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem így kell elérni azt, hogy egy lány csókolózni akarjon veled. Ez inkább a "szánalmas" kategória, ezzel pont az ellenkezőjét éred el.


És szerintem te is sokkal jobban élvezed a csókot, meg bármit, ha a lány önszántából teszi meg veled, és nem azért mert arra kérted, és ő megszánt téged, ezért belement.

2014. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én igen
2016. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!