Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon régóta fel vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta fel vagyok izgulva. Lány létemre lehetséges, hogy ezért sajog ott?

Figyelt kérdés

Nagyon fel vagyok izgulva és most azt érzem, hogy fáj ott egy kicsit, de ez még rátesz arra, hogy mégjobban fel legyek.

Szűz vagyok, és esténként úgy felizgulok.

Mit tudnék csinálni, hogy elmúljon? Minden gusztustalan dologra gondoltam, de akkor se múlik el.


Ez a kérdés azért foglalkoztat, mert a férfiaknál tudom, hogy fáj nekik, ha sokáig felvannak és nem elégülnek ki. De a lányoknál is lehetséges?


2014. jan. 19. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk kefélj egy nagyot! És velem.
2014. jan. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Kényeztesd magad ;) Nyúlj magadhoz, az tuti segít valamit :) Viszont csak ésszel, ne így veszítsd el
2014. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
masztizz,
2014. jan. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Johny88 ***** válasza:
72%
Előfordulhat természetesen hölgyeknél is de nagyon ritka. (100/5 úgy kb) Próbálj maszturbálni vagy esetleg legyél együtt a pároddal! De hosszú távon ez sem fog segíteni ha nem változik a helyzet. Mi ezt úgy nevezzük h nimfománia...
2014. jan. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsd ki magad, nekem is van ilyen, hogy annyira vágyom a dologra, hogy már konkrétan fáj, de ez a megoldás.. ha egyszer nem elég, akkor többször is, akkor el fog múlni. Legalábbis a fájdalom, a vágy nem feltétlen...nekem az csak férfitól múlik el.
2014. jan. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kezed, van puncid, a többit a fantáziádra bízom.
2014. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!