Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem egy r**anc vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem egy r**anc vagyok sokszor. Miként tudnék megváltozni, mert utálom?

Figyelt kérdés
minden sráccal flörtölök és szemrebbenés nélkül eljátszom velük. szűz vagyok még, és elég sok srácot bolonditok. tudom, hogy csúnya dolog, de még is csinálom folyton. Szeretem, ha megnéznek, de nem mutogatom magam a ruháim se olyanok... néha bosszú vágy is van bennem, hogy már engem is megbántottak igy... kezeltetnem kéne magam mi?
2014. jan. 19. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Egyre több rib*anc van ez lesz a normális :(
2014. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
SZereted ha tetszel ezzel nincs semmi baj sztem amíg el nem kezdesz kivívó ruhákban járni és az összes jött ment pasival összebújni. Fiatal vagy és tudni akarod, mennyire vagy vonzó sok lány ezt csinálja...:)
2014. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra kéne rájönnöd, hogy miért csinálod ezt.

Mivel ki tudod jelenteni magadtól, hogy ez 1 rossz dolog, így látszik, hogy nem vagy az átlag idióta p*tcha, viszont valami oka biztos van amiért ezt csinálod. Valszeg valami féle önértékelési probléma, vagy megfelelési vágy, viszont attól még a választ magadtól kell megtalálnod.

2014. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csináld csak nyugodtan :)
2014. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenki megmondja mi csinálj, mi a jó neked, nem akarják hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéiket remélem ismerős mindenkinek :) de attól még igaz
2014. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az,csak szeretnéd,ha észrevennének,ha önmagadért kellenél valakinek.Fiatal vagy,éretlen,vágysz a kacsolatra,szerelemre.Ez valahol érthető.
2014. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy, ezzel akarod növelni az egód.

Gondolom elég fiatal lány vagy még, de amúgy ez teljesen természetes viselkedés, bizonyos korlátok között. Minden lány szereti, ha kelletheti magát kicsit, bókolnak neki, stb stb, ez kell is szerintem, az egészséges egódhoz.

Viszont ne menj át abba a fázisba, hogy elk*rvulsz. Ez alatt értem a kirívóbb ruhákat, stílust, feltűnési viszketettséget, hangos vihogásokat, hisztit, stb stb.

Egy kis flörtölés sosem bűn, csak akkor olyannal tedd, akinek nincsen barátnője.

2014. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen is kell. Én bírom az ilyen folyton kacérkodó lányokat, fel tudnak dobni. Szerintem, aki ezt túl komolyan veszi, és nem mosolyt csal az arcára, feldobva a napját, az vagy túl merev, vagy bizonytalan a férfiasságában, ezért nem szereti a játékot.
2016. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!