Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhet szerinted normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet szerinted normális szexuális életet később egy olyan fiú, akit fiatal korában egy férfi megerőszakolt?

Figyelt kérdés
Hallottam egy történetet, ami felvetette bennem a kérdést. A srácot (most 23 éves) még 11, vagy 12 éves korában megerőszakolták és nagyon meg is verték. Valóban elég visszahúzódónak látszik. Szerintetek fel lehet az ilyesmit annyira dolgozni, hogy később nem zavar be a szexuális életébe. Sőt, ha kiderülne arról, aki tetszik nektek, hogy ilyesmin ment keresztül, hogyan közelednétek?

2014. jan. 19. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem.
2014. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Most miért nem mondod hogy te voltál anonymus az oldal nem értem...
2014. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
32 éves nő vagyok, az unokabátyám 6 évesen fajtalankodott velem, többször is. Szerencsére az én szexuális fejlődésemnek és életemnek azon kívül, hogy kitagadtam az életemből az embert, más hatása nem lett. Gyűlölöm őt, de szerencsére nem tudta velem megutáltatni a szexet. Hála a jó égnek nemrég lebukott egy másik kisgyerekkel és börtönbe került. Sajnálom azokat, akikből borzalmas lelki sérülteket csinál egy ilyen eset, szörnyű lehet :-(
2014. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rékcsi ***** válasza:

Nem hiszem h teljesen fel lehet dolgozni. Ha kiderülne a srácról aki tetszik akkor próbálnék neki segíteni de biztos nem hagynám ott e miatt, hiszen nem az ő hibája!!! Lehet h álszentségnek tűnik a válaszom de tényleg így gondolom

16/L

2014. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem rólam szól. Én lány vagyok, de szívesen közelednék a fiúhoz, csak nem akarom megijeszteni.
2014. jan. 19. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el csak örülni fog neki ha közeledsz hozzá kettes voltam.
2014. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem fogja teljesen elfelejteni, de nem hiszem,hogy elzárkózna a szextől.A lényeg,hogy legyél kedves és türelmes.
2014. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt szerintem kívülállóként nem lehet megmondani.Még az ilyen szörnyűséget megtapasztalt ember sem tudna rá választ adni, hiszen minden ember más és más...
2014. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, hogy ki hogy éli meg és dolgozza föl az ilyesmit. Van, akiben nagyon nagy nyomot hagy, másokat nem befolyásol szex terén.

Én biztos, hogy nagyon türelmes lennék vele és megértő, és biztosítanám arról, hogy velem bármikor bármiről beszélhet (nyilván csak akkor, ha tényleg így is gondolom).

2014. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkiben másképp zajlik le az egész. Van, aki egészséges szexuális életet tud élni később, van, aki sosem tudja ezt feldolgozni ilyen értelemben (borzong a szex gondolatától, más érintésétől stb.), minden eset egyedi.

Sztem nyugodtan közeledhetsz hozzá lassan, de biztosan, aztán meg úgyis kiderül, hogy mi merre hány méter.

2014. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!