Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg tetszem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg tetszem az egyik osztálytársamnak, nekem is tetszik, de nem tudom, hogy kéne viselkednem vele?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 18 éves. Csendes, visszahúzódó. A fiú 19 éves, ő is ilyen csendesebb típus, de nem annyira, mint én. Ő pl szokott házibulizni a haverjaival, míg én nem. Élőben ritkán beszélgettünk, fb-n is, de ott írta, hogy aranyos vagyok, és elmehetnénk mozizni valamikor. Ez hétvégén volt, de nem tudom, holnap hogy viselkedjek vele? Nagyon zavarba tudok jönni... Meg az alacsony önbecsülésem miatt tök hihetetlen, hogy bejövök neki. Meg neki volt egy 11 hónapos kapcsolata, szerintem kb 3 hónapja szakíthattak, nekem pedig még nem volt senkim se, és emiatt is hülyén érzem magam.
2014. jan. 19. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy viselkedj? mint mindíg
2014. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csakegylány.17 ***** válasza:
Add önmagad! :)
2014. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!