Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy tetszem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy tetszem az egyik osztálytársamnak és nekem is tetszik csak nem tudom hogy hogyan mondjam el neki és hol tudnátok nekem segíteni ez ügyben?

Figyelt kérdés
13/L
2013. ápr. 6. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem van néhány ötletem..ha fontos írj privátban és segítek.
2013. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akk segítesz ?
2013. ápr. 6. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát először is vagy csináld azt hogy ha nem mered neki elmondani akkor írj neki egy sms.t vagy egy papírra írd le és csempészd be neki a táskájába vagy vhova VAGY esetleg mond meg barátnőidnek , hogy segítsenek neked ebben a témában..... pl: megkéred az egyiket , hogy mondja meg neki hogy szerelmes vagy belé vagy vmi ilyesmi. De ha nem ennek a híve vagy akkor van még 1-2 ötletem ... privátba írd meg ha még kell segíteni
2013. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan rosszak csak ez nála nem hiszem hogy bejönne nála
2013. ápr. 6. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, szóval tuti bejönne pedig.
2013. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy pedig menny oda hozzá és hívd el egy helyre ahol nyugodtan kettesben tudtok beszélgetni és ott elmondhatod neki mit érzel. Ha ez jobban tetszik privátba adhatok hozzá ötleteket.
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háth végülis igazatok van :O)
2013. ápr. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!