Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy együtt legyünk, ha azt mondja nem akar elveszíteni?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel szakítás után újra összejöttünk, de csak ilyen alkalmi szexkapcsolat meg egyebek ritkán egy hétre, de leszögezte hogy nem vagyunk együtt nem járunk, mert még nem tudja mit tegyen. Ennek lassan 2 hónapja. Megmondtam neki hogy ne húzza az agyamat feleslegesen ne rabolja az időmet.Erre azt mondta nem tudja mit tegyen, mondtam neki kérjen tanácsot a nővérétől , mert ha helyembe képzeli magát vajon az hogy esne neki. Erre nagy nehezen kinyögte hogy fiatal még élni akar, de úgy akarja hogy menjek én is csajozni megy ő is pasizni és X idő múlva mikor kiélte magát legyünk együtt újra(amik lehetnek évek is), mert valami tapasztalatot szeretne vagy mi, meg emberekkel ismerkedni. Nem tudom mit tegyek nem akarom én kidobni mert szeretem, de ő se akar úgy megbántani hogy a jövőben már semmi se lehessen köztünk. Valaki segítség ? Tudom dobnom kellett volna már régesrég !
2010. márc. 19. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ehhez nincs mit hozzászólni, leirta mit akar. másokkal ismerkedni, kefélni...majd később kellenek az érzelmek. itt már nincs döntési jogod, maximum annyiban, hogy később, mikor már rojtosra k*rták a p*náját, vagy visszafogadod, vagy nem
2010. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas baromság lenne, ha még ezek után összejönnél vele.
2010. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát inkább nem fogadnám vissza de mondtam is neki, hogy én más után már be nem tenném neki ! erre elkezdett hebegni habogni hogy nem akar össze vissza dugni, és erre kérdeztem tőle ha szexhiánya lenne akkor meg mit csinálna, és azt mondta erre hogy akkor jönne hozzám :S. Nem akarok csak egy vágykielégítő kapcsolatot. Törődésre vágyom.
2010. márc. 19. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt tőle , még biztos nem fogod megkapni
2010. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ébredj fel! Keress mást, mert ennek annyi. Érted?
2010. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,dobnod kellett volna már régen,teljesen másképp gondolkodtok némely dolgokról!
2010. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne pazarold rá az időd,keress mást biztos van olan aki jobban megérdemel téged és nem csak kihasznál...
2010. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a másik idejének az elpazarlása, és egyáltalán nem tisztességes így játszani valakinek az érzelmeivel, mert gondolom, hogy te még szereted.

Próbálj meg túllépni rajta, felejtsd el, és keress magadnak egy olyan lányt, aki MOST szeretne veled lenni, és nem csak a kifogásokat keresi!

2010. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret. Ennyi. Itt nincs olyan hogy fiatal vagyok és júúúj még nem éltem ki magam. Basszus... komolyan... belegondolt már abba az aki ilyeneket mond hogy mit jelent "kiélni magad" :D pf.. kösz nem kérnék belőle.


Ha valaki szeret veled akar lenni. Ő csak a biztonságérzetre vágyik a hátországra.. hogy ott vagy ha 2 szék közé csücsül. NEM pedig RÁD....

Azzal nem csak téged hanem magát is hitegeti hoyg majd egyszer a jövőben újra együt lesztek.. a francokat. Nekem is volt expasim... akinek ezt elsütöttem... de rájöttem ez hülyeség. ha nem működött nem működött.. tovább kell lépni...

Attól még hoyg szereted... ő nem...és ne erőltesd ezt az egészet.. mert csak te sérülsz benne... keress valaki olyat aki igazán szeret...

(sztem még a bnőd tudja mit akar tudat alatt.. arra is indult el (elhagyni) de fél az újtól meg a magánytól... de nem attól hoyg téged elveszít. sőt úgy néz ki próbálja magát is átverni nem cska téged.)

2010. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék én ilyen barátot mint amilyen te vagy:)Biztos szereted őt,és nem lesz könnyű NEKED,de ezzel csak az idődet pazarolod egy olyan lányra,aki megsem érdemli!Sokkal jobbat érdemelsz te nála,olyat aki nem csak AZT akarja hanem szeret és törődik veled.Úgyhogy hagyd el,és ne rögtön,de ismerkedj más lányokkal.Biztos hogy van olyan aki tudna téged szeretni,és tisztelni az érzéseidet!:)sok sikert
2010. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!