Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2,5éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5éve vagyunk együtt a párommal. Felmerült a barátnőmben hogy kedveli a lányokat. Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni! Megkérdezte hogy elhagynám-e ha lefeküdne egy lánnyal? .

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 01:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy ez csak egy hirtelen fellángolás. Csak kíváncsi milyen lehet. Remélem csak ennyi...
2009. dec. 3. 13:09
 12/15 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem nem olyan hirtelen dolog ez, én úgy tapasztalom, hogy az ilyen nőkben régóta megvannak ezek a vágyak, de csak most mert erről nyíltan beszélni. A lényeg, ha nem engeded neki, sztem előbb-utóbb akkor is megteszi, legfeljebb majd nem tudsz róla!
2009. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szia

minden nőben kialakult ez a vágy, ez az érzés, valaki el tudja folytani el tudja nyomni valaki nem. nem tehet arról, hogy kibe szeret bele nem tudja irányítani úgy ahogy TE sem! szereted mert megfogott valamivel...!

ő is így lehet a másik nem iránt! szerintem nem azért nem akar veled lenni nem veled szeretkezni mert utál nem szerelmes beléd, hanem mert más lányok testét kívánja. Én a helyedben elhagynám ezt a lányt. vagy ő vagy te. ha fordított esetben lenne ha te is vonzódnál a fiúkhoz neked is borzasztó lenne dönteni, hogy melyik nemet válaszd! nem tudnék neki megbocsátani... ha megteszi hagyd el... mind a kettőtöknek nagyon nehéz lesz! hidd el nagyon bántana téged a tudat h más ért a testéhez stb...! de szerintem a lánynak a legnehezebb. biztos kétségbe van esve...

2009. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, marha nagyot tévedsz. Bennem, és egy barátnőmben sem alakult ki soha semmi ilyesmi.
2009. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nőnek lenni jó. Mert vágyódhatunk őszintén, csapongva vagy mélyen, kibeszélve, vagy némán magunkba zárva, mert sírhatunk, ha kellünk, és akkor is, ha nem... De legfőképpen azért, mert ezernyi dolgot szerethetünk...

Minden nő, lány más, mindenki másra vágyik. Valaki szeretne egy életre szóló kapcsolatot, más a kalandokat keresi, valaki egyikről sem akar hallani, van aki vonzódik mind a két nemhez, de hisz mindenki más és ezt el kell fogani.

Ha a barátnőd elmondta neked azt, hogy ő vonzódik a nőkhöz is akkor ez szerintem nála, nem csak egy múló szeszély, ami idővel elmúlik vagy enyhül. Nincs annál rosszabb mint amikor az ember rájön, hogy idáig hazudott magának, hazudott annak akit szeret és nem élt teljes életet. Elnyomta az egyik énét és ez hosszú távon nem vezet jóra. Ebbe fölörlődik, felörlődsz te is és a kapcsolatotok tönkre megy. Ne akard, hogy elnomja ezt az érzést, ne akard, hogy majd késöbb úgy emlékezzen rád, hogy miatta lemondtam magamról. Hisz erről ő nem tehet, ez egy érzés amit nem tud irányítani.

Igazából én két alternatívát látok a helyzetetekben.

Az egyik miszerint te ezt elfogadod, és nagy nehezen belemész, hogy folytasson valamilyen viszonyt lányokkal, és így megadod neki az esélyt hogy teljes életet élhessen. Amihez alapvető joga van, bár ezzel te bántod magad, hiszen belemész egy olyan dologba amibe nem szeretnél.

A másik, hogy szakítotok. Hogy megbeszélitek, hogy ez nem fog így menni, és éljen kicsit egyedül. Vagy ha nem is szakítotok szünetet tartotok, hogy kiderüljön a lány számára is hogy milyen erősen vonzódik a lányokhoz.


Bármelyiket is válaszd nagyon nehéz lesz. De az élet nem szolhat mindig arról, hogy mit tegyünk azért, hogy másokat ne bántsunk meg, néha arról kell szólnia, hogy mit tegyünk hogy teljes életet élhessünk, hogy mi boldogok legyünk. Ha nagyon szereted elfogadod, és nem gyötröd a változással, vagy ha nagyon szereted és nem tudod ezt elfogadni akkor elengeded, hogy élhessen, tapasztalhasson.


A döntés a tiéd, de az élet sokszor csak egy egyszer volt hol nem volt.. Csak nem mindegy, hogyan emlékszünk vissza ezekre a fejezetekre..


17L

2009. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!