Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklattak már szexuálisan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklattak már szexuálisan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:

nem de,téged igen?

mert ha igen kérj segítséget mert ezt nem tudod magad feldolgozni.....

2009. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem igen.konkrétan nemi erőszak nem történt de szexuális zaklatások minden naposak
2009. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy abberált srác elővette a farkát a metrón.

Mondjuk nagyon "ügyesen" csinálta,mert csak én láttam...Szorosan mellém jött és amikor lenéztem(mert általában a földet szoktam a metrón bambulni) akkor ott volt a farka.

Nagyon megijedtem,akkor voltam 14 éves....


Illetve nem is a látvány ijesztett meg,hanem a tudat,hogy egy elmebeteg,aberrált van pár centire tőlem,és még nekem valahogy haza is kell jutni.

Útközben meg kitudja miket tehetne meg velem...


Végül leszálltam a következő megállónál,ő is leszállt utánam...És az utolsó pillanatban beszálltam egy másik metrókocsiba,az ajtók bezáródtak,ő meg ott maradt...Megúsztam.


18/L

2009. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

engem még nem!!

17F szűz :D

de lassan már zaklathatna valami jó kis csajszi!:P

2009. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem igen…zaklattak már szexuálisan… kb 1,5 éve kerültem egy nagyon komoly helyzetbe egy (akkor) 38 éves pasival (én ekkor 16 éves voltam). Konkrét nemi erőszak nem volt, de a szexuális zaklatást a legnagyobb mértékben kimerítette.

Ha bármi kérdésed van a szexuális zaklatással kapcsolatban, nyugodtan tedd fel, akár itt, akár e-mail-ben… szívesen válaszolok rá


17/L

2009. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen este mentem a hetes busszal, tök zsúfolt volt, csak úgy tudtam felszállni,hogy egy hapsinak nyomódtam, jobban mondva ő hozzám. Egy idő után éreztem h vmi fura,felállt neki és hozzám nyomta, megfordulni nem tudtam, de hamar leszálltam, sosem tudtam meg tényleg igy volt e. Meg aztán sokkot kaptam! pedig le kellett volna vágni neki,perverz állat!
2009. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb.11 lehettem és kint játszottam a gyerekekkel,kijött a szomszék is kb.30 éves fickó is. Elkezdett nézegetni, mondta hogy megnőttem, megformásodtam, és elkezdett simogatni, az arcomat meg a combomat! Szerencsére megjelent a barátnőm és a pasi elmen
2009. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó vonattal jöttem haza a nyugatiból.

Alig voltak rajta.

Választhattam, kint maradok a peronon,

vagy bemegyek és leülök egy csöveshez.

Hát kint maradtam, pechemre, mert odajött egy hapsi,odatámaszkodott az ajtónak, majd kinyitotta a kabátját és elővette, hogy kiverje. Mondanom sem kell beszaladtam és leültem a csöves fickó mellé. Köpni, nyelni nem tudtam!

2009. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
18%
Engem meg erőszakolt Csonka András lekötötzött ugráló kötéllel és izomból szopta a faszom és két nyelés közbe énekelte a ding ding dong ot :'( :'(
2009. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos engem nem, pedig a helyettesítő tanárnőmtől szivesen vettem volna. Isteni testű 30-as volt, én meg gimis. Bár általánosban a technika tanárnőmtől is jól esett volna. :(
2010. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!