Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is olyanok vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is olyanok vagytok, hogy ha tetszik egy lány, és komolyak az érzelmeitek, akkor akár egész nap rá gondoltok? Vagy ez csak nálunk, lányoknál van így?

Figyelt kérdés

Van egy srac,aki nagyon tetszik ... Azt nem irom,h szerelmes vagyok bele ,mert nem tudom,h ez az -e ...Annyi biztos ,h egesz nap ra gondolok,vhogy mindig eszembejut.. Irta tobbszor,h o egesz nap ram gondol .... En olyan vagyok,h elkepzelem ,h vele vagyok , abrandozok rola... De ez a fiuknal is lehet igy ? Vagy ez csak ilyen lanyos hulyeseg ?:D. Felre ne ertsetek,tudom,h ugyanugy ti fiuk is ereztek,csak ezt nem tudom,h mukodik...


17 evesek vagyunk.


2014. jan. 19. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Kicsit már zavaró is, hogy nem tudok másra gondolni.
2014. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ohha ,meglepodtem a valaszokon:) koszi mindenkinek.
2014. jan. 19. 22:49
 13/23 anonim ***** válasza:

igen én is ilyen vagyok :)

de nem csak lány, ha valami nagyon megtetszik akármi tárgy... arról is sokat fantáziálgatok, hogy mi lesz ha már meg lesz stb. szóval:D

19/f

2014. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este óta, mióta hazaértem a találkozóról, rá gondolok. Pedig még nem is szerelem!
2014. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok. Viszont nem igazán élvezem, mert ha viszonzatlan a dolog akkor nagyon rossz érzés. Ha viszonzott, akkor semmi probléma, csak az meg ritka.


26/F

2014. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
csak addig tart amíg nem nem kapjátok,vagy tovább is?
2014. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hmm.... Ez a targy dolog erdekes,errol eszembe jutott ,h a srac ,akirol irtam ,bolondul az autokert ,es a jovojet egy autoval trrvezi kb leelni....en meg majd megorulok ,annyit gondolok ra,o pedig az autoja szinet tervezi velhetoen -.-


Hat igen,sajnos lehet viszonzatlan is. Ezert sem jo tenyleg abrandozni, mert meg van a rossz oldala,az egesz csak a semmiert...aztan meg koppanas. De hat ilyen ez,nem lehet iranyitani.

2014. jan. 19. 22:54
 18/23 anonim ***** válasza:

# 16:

Én csak magam nevében beszélhetek, de utána is tart... Más kandúroknál nem tudom, hogy megy.

2014. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy értelmes srác.

Az autó hűséges,nem veszekszik és megértő.

2014. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

:DDDDD

Hát igen, az úgy szar... én is gondolok Impalára, de alapvetően mondjuk az autók nem igen izgatnak. :)

De ha Neki Te nem jössz úgy be, és nincs lány aki Neki tetszik perpill és nagyon vágyik egy bizonyos autóra, akkor valamilyen szinten ez érthető. Viszont ha az a helyzet, hogy elvből b_szik az összes csajra mert mindegyik hülye meg ilyesmi, ezért inkább a tütü, akkor valahogy meg kéne vele dumálni a dolgot. :D

2014. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!