Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is olyanok vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is olyanok vagytok, hogy ha tetszik egy lány, és komolyak az érzelmeitek, akkor akár egész nap rá gondoltok? Vagy ez csak nálunk, lányoknál van így?

Figyelt kérdés

Van egy srac,aki nagyon tetszik ... Azt nem irom,h szerelmes vagyok bele ,mert nem tudom,h ez az -e ...Annyi biztos ,h egesz nap ra gondolok,vhogy mindig eszembejut.. Irta tobbszor,h o egesz nap ram gondol .... En olyan vagyok,h elkepzelem ,h vele vagyok , abrandozok rola... De ez a fiuknal is lehet igy ? Vagy ez csak ilyen lanyos hulyeseg ?:D. Felre ne ertsetek,tudom,h ugyanugy ti fiuk is ereztek,csak ezt nem tudom,h mukodik...


17 evesek vagyunk.


2014. jan. 19. 22:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha megfog egy lány,a nap 24órájában Rá gondolok,ábrándozik róla etc.Ha szerelmes vagyok,még jobban.Kicsit szentimentális és gátlásos srác vagyok...18 évesen még a kezét se fogtam meg lánynak úgy...,nem hogy még meg is csókoljam.Nagyon szerelmes vagyok egy lányba,remélem sejti,hogy érzek iránta valamit....
2014. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

már kommenteltem... :D

Szóval a kérdező kérdésére válaszolva ha nem egyoldalú az érzelem, miután összejöttünk sok más dolog mellett Ő járna a fejemben és ha hosszútávúnak ígérkezik a dolog mindig az első helyen szerepelne...


Az autó meg igen is cserben hagyhat sőt a legrosszabbkor, lehet olyan makrancos is mint egy nő, de aki az autóját többre tartja mint egy kedves aranyos lányt aki esetleg még az ágyadat is felmelegítheti azt csak sajnálni tudom.

Én szeretem az autómat is meg a traktoromat is, de az én szememben ezek munkaeszközök...

Míg a nő a családom része, a lelki társam, a szerelmem..., de nem egy tárgy :D

22/F

2014. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van.Ugyanaz a lány tetszik 3 éve.És még mindig nem mertem neki elmondani :(
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!