Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért beszél rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért beszél rólam a barátainak?

Figyelt kérdés
Beszélgetek neten egy fiúval. Tudom, hogy tetszem neki és szeretnénk is találkozni élőben. A múltkor azt mondta, hogy beszélt rólam pár barátjának meg a legjobb haverjának, és azt mondták, hogy cuki vagyok. Most miért beszélhetett nekik rólam? Egyszer említettem, higy majd mielőtt talizni fogunk, akkor beszélek majd róla anyának, hogy mégis tudja, hogy hova megyek meg kivel. Vagy csak úgy füllentésből is mondhatta nekem, közben meg nem is tud rólam egyik barátja sem? Említette, hogy azért beszélt nekik rólam, mert szeretne velem kapcsolatot. Mennyire lehet hinni a szavának? Első találkozás alkalmával ki fog derülni, hogy valójában csak d.ugni akarna vagy tőbbet is? Moziba mennénk majd meg kávézóba. 18/l 21/f
2014. jan. 19. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni, bár én nem javaslom h első randin kávézóban dugjatok.
2014. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiért a lányok beszélik ki a fiúkat a barátnőik előtt...
2014. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy olyan kérdés volt, amivel növeled az egódat, Ugye? :) Tudod te magadtól is, miért beszélt másoknak rólad, tetszel neki..
2014. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Totál kamu szerintem, nem tudom elképzelni, hogy adja elő a haverjainak.


"Hé nézzétek ezt a csajt, sosem láttam, cuki ugye?"

"Igen."


Csak be akarna vágódni. Azt viszont ne hidd hogy csak dugni akar, ha már ilyet hazudott, több annál... :)

2014. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!