Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó egy pasinak, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy pasinak, ha úgy csinál, mintha észre sem venne, közben pedig a barátainak csomót beszél rólam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek a baráti körével egész jóban vagyok, vele inkább csak köszönőviszonyban, néha beszéltünk 2-3 mondatot, de ennél többet még sosem. Sokszor látom, hogy figyel vagy néz, a haverjai néha mondják, hogy mennyi mindent tud rólam, hogy hány éves vagyok, hova járok suliba, stb. (gondolom, facebookról). Kisebb szünetekkel ez az állapot már hónapok óta tart, tegnap pedig megkérdezte, hogy hogy is hívnak engem (mintha nem tudná), aztán ő is bemutatkozott. De nem értem, miért kell úgy csinálni, mintha akkor venné észre, hogy én is létezek.

18L, 26F


2011. nov. 13. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat téged. Lehet, hogy pont ez a célja. Vagy csak egyszerűen félénk. : )
2011. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!