Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretet hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretet hiányos lettem. Mit csináljak? Bárkit megölelnék hiányzik egy csók ölelés stb.

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, azóta szenvedek. Hogyan tudnám ezt csillapítani? Bármelyik jobban kinéző srácot legszivesebben megölelném megcsókolnám... normális ez egyáltalán?
2014. jan. 20. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy kutyusod? Őket lehet szeretgetni :3
2014. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy cica...jaj meg tudnám őket zabálni ^^ 27N
2014. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én is pont így vagyok :(.
2014. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy vagyok csak sosem volt még komoly kapcsolatom :(

21/F

2014. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
Várd a privátözönt :)
2014. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ölelj meg egy fát!

Működik! ;)

2014. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tedd meg ;)


Öleld+ az első szimpi srácot ....


Nyugééé...


35F

2014. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem megolelhetsz de ha nem vagyok szimpi van kutyam is akit megolelhetsz. XD
2014. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Srác létemre én is ilyen állapotban vagyok most! :( Szerintem ez állatokkal nem nagyon pótolható, maximum minimálisan csillapítható. (Tudom, mert nekem is van egy macskám.) 2 éve nem volt komolyabb kapcsolatom, és már borzalmasan hiányzik egy lány ölelése, az, hogy a nyakába fúrjam a fejem, érezzem a bőre illatát és puhaságát, érezzem a szívverését, érezzem, hogy a mellizmomhoz nyomódik a melle, és még sorolhatnám... :(
2014. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég ért véget a kapcsolatom,és én tudatosan nem gondolok ilyenekre.Bár nem is nehéz,mert mély sebeket hagyott bennem,több volt a rossz,mint a jó.

Egyébként sem vagyok olyan típus,hogy bárkit megölelek.Nagyokat sétálok a kutyámmal,játszok vele,ez nagyon jó terápia.Ja és nem hajszolom görcsösen a dolgokat,majd jönnek maguktól.

2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!