Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki belemenne ebbe, engedné?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis szeretet adni egy lánynak, szeretném gyakran magamhoz húzni és megölelni, puszilgatni, de semmit többre nem gondoltam. Ilyen haveri, szeretgetős kapcsolatféle lenne ez. :)

2013. márc. 12. 18:42
 1/9 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:
100%

Biztosan van ilyen lány.

Merre találsz,azt nem tudom.

2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
ez beteges Öcsém...meg kell dugni ha bemelegíted...ez nem haveri ...sok haverom van nem vágyom rá hogy puszilgassam lehet bennem van a hiba..érzelem kell?tartsál kutyát..
2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van ilyen, miért ne lenne N
2013. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy,merre laksz?:) mert én itt vagyok:DD
2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kissé perverznek tűnsz. Remélem, nem ismerkedni jöttél fel.
2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze én pl. ilyen vagyok, de van ismerősöm is akinek nincsen baja ezzel (mennyi idős vagy?)
2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, én meg szoktam ölelni a barátaimat, de azért ezt így betegesnek tartanám...


Ha már kapcsolat, akkor dugjon meg a pasi!

2013. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez parasztvakítás. jaj persze, semmi olyat nem akarsz, aztán mondjuk filmnézés közben tuti, hogy rámásznál. ilyen az ember, mindig többet akar.:P
2013. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ebben a perverz. Ha pisi-kaki szexet akarna az lenne perverz, és undorító. Ez aranyos, feltéve ha tényleg csak ennyit akar. Lány voltam
2013. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!