Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Vélemény?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, igazából ezt a kérdést feltehettem volna mindenkinek, viszont érdekelne a ti véleményetek, esetleg tapasztalat. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha egy nő férfival abszolút nem, viszont nővel folyamatosan tartja a szemkontaktust(tehát ha mellette megy és úgy beszélgetnek is folyamatosan rá néz, míg a másik nemre abszolút nem) akkor esetlegesen jelentheti e azt hogy a saját neméhez vonzódik. Kicsit hülye kérdés, de nem akarom ezt jelzésnek venni sem, mert aztán akármi oka lehet, hogy ő így kommunikál. Ennek ellenére érdekelne hogy köztetek van e ilyen lány, nő. Itt is egyébként egy érett nőről van szó, tehát azt hogy félne a férfiaktól szerintem kizárható.

2014. jan. 20. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
attól h vki érett attól még zavarban lehet a férfiaktól sztem, lehet h a nők közelében könnyebben oldódik, jobban megbízik bennük, ennek rengetek oka lehet :) nem csak a leszbikus hajlam :)
2014. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés infó, de akár még az is lehet. Én is szoktam figyelni azt aki tetszik. Nem szugerálom, vagy ilyesmi, csak szeretem tudni merre megy, mit csinál éppen. Pl a melóban. És akivel nem tartom a szemkontaktust, azt határozottan leszarom, legyen ez a nő vagy férfi. Aki érdekel, annak megadom a tiszteletet. Aki tetszik, annak mélyen a szemébe nézek, de tudom mikor kell elkapni a tekintetemet, hogy ne legyen meg "az a bizonyos pillanat". Ezt hívják játéknak. Sajnos nagyon-nagyon kevesen alkalmasak rá, pedig a legjobb.
2014. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy így tök logikus lenne, csak ha épp önbizalomhiányos, vagy szégyenlős, akkor meg pont az ellenkezőjét fogja csinálni. Aki tetszik neki, arra nem mer ránézni, akire pedig egyáltalán nem tekint többként mint barát attól pedig minek féljen, annak nyugodtan mer nézni a szemébe.
2014. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# csak itt meg az baj, hogy konkrétan nem egy pasival csinálja hogy nem néz rá, hanem szinte az összessel akivel beszél, tehát akkor mindegyik tetszene neki?? vagy mindegyiktől fél? szóval ezt nem értem, na de mindegy ki tudja tényleg hogy mi állhat emögött :)
2014. jan. 21. 15:58
 5/9 hosszúhajú ***** válasza:
többféle szituációban megfigyelt viselkedéséről kéne tudnunk a válaszhoz. mert így lehet is, nem is. épp oly tanácstalanok vagyunk,mint te.
2014. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és milyen szituációra gondolsz konkrétan?? ha leírod akkor megírom amit megfigyeltem rajt :)
2014. febr. 1. 14:36
 7/9 hosszúhajú ***** válasza:
milyen veled, mikor beszélgettek? milyen másokkal, ha beszélget? mennyire keresi a társaságodat, mennyire keresi másokét. tehát ha így megfigyeled, hogy globálisan az egész viselkedése kicsit más feléd, eltér, nemcsak egy-egy gesztusa, az nagyobb súllyal esik latba. az apró jelek persze fontosak, de nézni kéne az egészet is.
2014. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
felém mást mutat én úgy vettem észre, mint úgy általában a többiek felé. tehát inkább érdeklődőbb velem szemben mint másokkal akikkel beszél. kicsit egyébként én azt veszem észre hogy alapjában ő egy olyan természet aki nem igazán enged magához közel senkit, kevés emberrel is beszél (ahogy írtam szinte csak nőkkel), velem kicsit olyan "gondoskodóbb" vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, hogy érthető legyen... szóval kicsit jobban odafigyel rám szerintem, vagy óvatosabb (tehát sosem bántana meg vagy ilyenek, hanem inkább figyel rá hogy nekem jó legyen). remélem érthető volt nagyjából :)
2014. febr. 1. 15:14
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
igen érthető. akkor még mindig van más eshetőség is. hogy szimplán jobban kedvel. emberként, barátként. ahogy sikerül közelebbi kapcsolatba kerülnöd vele, egyre több jelet kapsz - ilyet vagy olyat - jobban fogod látni. az már ezek szerint biztos, hogy jobban kedvel. hagyj időd, ismerd meg jobban, nem kell rohanni, idővel kiderül mit jelent ez a jobban. nem kell provokálni, nehogy lefagyjon, csak lassan puhatolózva barátkozni. ez már csak idő kérdése.
2014. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!