Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ennyire buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ennyire buta és naiv lányok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, kiderült hogy kapcsolatban van egy lánnyal!

Ahhoz képest nem zavartatta magát tette nekem a szépet, hogy szakítani fog vele csak ÉN jöjjek már vele össze etc etc.

Tegnap este mondta nekem hogy szakított a lánnyal, de a lány még is írt a fiú üzenő falára szerelmes dolgokat, kérdeztem miért azt mondta azért mert biztosan nem tud belenyugodni!


Rá írtam a lányra és megkérdeztem hogy tényleg vége van-e?! Nem írt vissza, a srác közben írta nekem fb-on hogy pill felhívja a lányt mert az azt mondta hogy fontos (O.o)


Na mindegy kis idő elteltével amikor magyarázta hogy de szakítottak és randizunk mondtam hogy adja meg a lánynak a telefon számát hogy fel hívjam és tőle kérdezzem meg.

Megadta én pedig fel hívtam.

Közölte a lány hogy nem szakítottak, vagyis délután szakított vele a fiú csak mivel ő folytatni akarta mármint a lány ezért újból megpróbálják és mondta neki a fiú hogyha velem beszél akkor azt hazudja nekem hogy de igen szakítottak. Na már itt tök agyhiányos a csaj hogy ilyet el tud tűrni.

Na mindegy én jól elbeszélgettem a lánnyal telefonon, én a fiúval itt már nem is akartam semmit és mondtam a lánynak hogy próbálja meg elfelejteni mert ez a fiú sokkal többet árthat neki mint gondolja és ne legyen már ekkora naiv.

Végül a srác felhívott, de közben a lánnyal is beszéltem telefonon ( 2 telefonom van) Egyiken a lánnyal másikon a sráccal beszéltem, illetve kihangosítottam és hagytam hogy a lány mindent halljon, amiket mond például nem szereti és amiket hazudott össze vissza!


Ma felhívtam a lányt hogy jól van-e mert mondta hogy nagyon ideges.

Azt mondta hogy a srácnál van és megbeszélték hogy újból megpróbálják.

Ezt nekem nehéz elhinni, hogy lehet valaki ennyire szadista hogy magának keresi a fájdalmat holott mindent hallott.


Egyébként a lány 19 éves


2014. jan. 20. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgynézki...
2014. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rékcsi ***** válasza:

Akkor nem szadista hanem mazoista. De a lényeg h rohadt sok ilyen csaj van, akik nem képesek ott hagyni a pasijukat, mert h valaki irányítsa az életüket....

16/L

2014. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg naiv a lány, de valószínű hogy éretlen egy komoly kapcsolatra, tapasztalatlan vagy nagyon szerelmes
2014. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nem a buta a jó szó, hanem az hogy önérzet nélküli csaj, aki eltűri, hogy imádott férfija kapcarongyként kezelje.


Mondjuk önérzetes csaj olyan sráccal sem kezd ki, akinek még nincs rendesen lezárva az előző kapcsolata, és méltóságán alulinak érezne ilyen machinációkat.

2014. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a net loving tele van misztikumokkal és híg bullshittel. Ha ebben szeretsz úszni, akkor az ezzel jár.
2014. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt van a kérdés a másik lány szemszögéből :D

2014. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!