Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elfogadni? El lehet ezt egyáltalán?

Figyelt kérdés
Az életem hihetetlenül jelentéktelen.19 éves vagyok,de semmi említésre méltó nem történt.soha nem volt barátnőm,nem is lesz ha így haladok,senkit nem érdeklek.szüleim nincsenek,nem értem el semmit az életemben,ha most meghalnék,észre sem venné senki.nincs olyan ember,akivel napi szinten beszélnék.van,hogy hetekig senkivel nem beszélek és ha valakit megkeresek vagy új emberekkel próbálok ismerkedni,mindenki lenézően elhajt."van jobb dolgom is","kuss csácsá"-ilyen szövegekkel.rosszul esik látni,hogy mindenkinek van valakije,jól elvannak...engem sehová nem fogadnak be,mert szegény vagyok és csúnya.soha senkitől nem kaptam karácsonyra semmit,a szilvesztert minden évben egyedül ünneplem,születésnapomon sem köszöntött még fel soha senki,nincs semmilyen élményem az életben.mindig egyedül megyek mindenhová,az iskolában is mindig egyedül ültem,kitaszítottak,gúnyoltak,még vissza sem köszönt senki.egy ilyen életnek lehet értelme?
2014. jan. 20. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyennek is lenne értelme, ha akinek ilyen problémái lennének, csak az illetőn múlna, hogy mit tesz ezután. De ez irreális, nem hihető hogy így van.


kuss, csácsá :D

2014. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor én szívesen beszélgetnék veled! :)
2014. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg mi ez h nincsenek szüleid? A Kripton bolygóról jöttél?
2014. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem rossz kategóriába írtad a kérdésed de ha már láttam akkor válaszolok! :) Először is... Legyen már egy kis önbizalmad magaddal szemben. Ha dolgozol azon, hogy el tudd fogadni magad és összeszedsz egy kis önbizalma éa akkor nem csak te de mások is máshogy fogbak viszonyulni hozzád! :) Majd minden rendbe jön csak légy nyitott!
2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
járj valami küzdősportra ott kialakul némi "testvériség" dolog! ha már ennyi szabad időd van!
2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igenis van értelme. Cseppet sem vagy jelentéktelen. Gondolj bele még 'csak' 19 évet éltél. Lehet hogy ez számodra rossz volt de még előtted áll sok olyan évtized ami fantasztikus lehet számodra. Lehet hogy te csúnyának látod magad de lesz olyan lány akinek nagyon megtetszel majd. Neked sokkal több önbizalom kell.Ha már internetközelben vagy könnyebb ismerkedni is csak az a fontos hogy őszinte légy. Szarjál le mindenkit aki gúnyol. Tudom könnyű ezt mondani. Hidd el sok szép vár még rád én hiszek benne. Vallásos vagyok és ha te nem is én azért imádkozom érted. És fel a fejjel! Nálad rosszabb sorsú emberek is vannak. Remélem egy picit segítettem. 21L
2014. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem ez már nem fog változni,bármit csinálok
2014. jan. 20. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!