Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú 3 éve nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú 3 éve nem veszi észre, hogy a lánynak tetszik, akkor soha nem fog lépni?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú 3 éve nem veszi észre, hogy a lánynak tetszik, akkor soha nem fog lépni?

Tudom, nem túl konkrét...


2014. jan. 20. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy észrevett, csak leszar, de nem akar tahó lenni.
2014. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

És mondd csak, kedves kérdező...!


3 év alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy TE LÉPJ VÉGRE?!


Simán lehet, hogy lehetne valami, HA felkeltenéd a figyelmét, mondjuk úgy, hogy kezdeményezel. Ez nem feltétlenül a fiú dolga egyáltalán. Azé, aki azt akarja, hogy történjen valaki.

2014. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsónak ment a zöld pacsi... végre valaki aki normálisan gondolkodik :D
2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem akar.

2) Meleg.

3) Olyan ügyetlen vagy hogy nem bírod felkelteni a figyelmét..komolyan 3 év alatt nem sikerült?

2014. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két dolog: Tud rólad? Ő kb. milyen státuszba van?
2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
régebben volt, hogy én mentem oda egy fiúhoz, de lepattintottak, most küzdjenek ők értem
2014. jan. 20. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:

jajj kérdező.......mi ez a duma már. ne legyél gyerekes.


menj te ha akarsz valamit. most mi van abba?

2014. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, vagy észrevette, de nem akar tŐled semmit, vagy nem vette észre, és akkor már nem is fogja. Van ilyen is, higgyétek el, a férfiak néha komolyan nem látják, ami kiböki a szemüket. Ezt csak egy módon tudhatod meg. Vagy lépsz felé, és akkor kiderül, vagy nem és akkor kérdezgetheted, hogy "mi lenne ha".
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!