Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érintsem meg a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintsem meg a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány, 15F vagyok, ő 15L. Ő néha meg szokott érinteni engem, a kezét a vállamra teszi miközben beszélgetünk. Ez jelentheti azt, hogy tetszem neki? Még csak barátok vagyunk, de mint már írtam, ő tetszik nekem. Én hogy érintsem meg őt? Én is tegyem a kezem a vállára, vagy van valami jobb módszer? Fenékfogdosást, meg ilyesmit ne írjatok, én nem vagyok olyan paraszt.

2014. jan. 20. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A fenék fogdosás tényleg praszt módszer, de ha a bugyijába nyúlsz be, az nyerő :)
2014. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megfogja a vállad akkor te meg a derekánál karold át. vagy mit tudom én improvizálj puszild meg az arcát ha vmi vicceset mond. ne légy gyáva!!
2014. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simogasd az arcát!
2014. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eléggé félénk vagyok ahhoz, hogy az arcát simogassam meg hogy megpusziljam, úgy hogy még csak barátok vagyunk.
2014. jan. 20. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megölelném)
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Én megölelném"


Csak úgy spontán beszélgetés közben? Hát, nem tudom, eléggé furán nézne rám.

2014. jan. 20. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nálam normális. Van egy lány az osztályomban akitől beszélgetés közben megkérdeztem, h megölelhetem azt mondta igen.
2014. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát mondjuk, ha vmit adsz neki v ő ad akkor pl megtudod érinteni a kezét, rövid időre de az is vmi :)
2014. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mond ogy te mutassad akezed? nezd mar mennyivel kisebb mint az en kezem.. ezt is mondhatod.. ezzel akis kezzel vajon nem nehze cipelni az iskolataskat ..? aztan beszdbe elegyedtek sot felejanlhatod hogy segitesz vinni a taskajat .majd kialakul ne sopankodj..FERFI VAGY NEM MAMLASZ!! sok sikert cimbi..aztan jelezd mire jutottal ..
2014. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is félénk vagyok, de mondtad hogy a lány a barátod. én ezt csinálnám, mert beleillik a beszélgatésbe:


Föci után

Te: "És hát... Van olyan ország amit szívesen meglátogatnál?"

Ő: "Nagyon szívesen elmennék Japánba." Ekkor te megérinted a felkarját. ha elég Közel állsz, mondjuk fél méterre tőle. én így csinálom, mert azt mondod

Te: "Ó oda én is elmennék. tokyoba jó lenne"


Vagy Mondassz valami vicceset.

Ő: "csak zavarna ha sok ember az a baj" Eközben teszel egy kis lépést előlre szóval a kézfejeddel meg fogod tudni érinteni a cicie alatt. amelyet egy véletlennek álvázol mert gesztikulálsz mint a rotációs kapa

Te: "de legalább nem vesznénk el, mert minden japó alacsony és sárga"

Ő Nevet te ekkor megmondod neki hogy szép a mosolya.

jelenleg kb ennyi ugrott be, ha kell még ilysmi akkor csak írj privibe.. óh és sok sikert

2017. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!