Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nos én megmondtam egy fiúnak, hogy szeretem, lehet, hogy ezzel mindent elszúrtam, de azóta tönkre tesz!Azóta mindig előttem flörtölget, nem is nézz rám, nem szól hozzám, ez régen nem így volt,tényleg teljes szívemből szeretem 2éve szenvedek miatta, most elmondtam neki október környékén, és azóta ezt csinálja, hogy értessem meg vele?Jó nyilván ez a visszautasítás, de segítsetek fiúk, nektek egyáltalán van olyan lány aki megfelel?Mit csináljak, nem megy, hogy bőgök miatta mindennap, nem tudom elfelejteni, szeretem!!!! Segítsetek! Tudom nem kellek neki, de megőrjít!!!Nektek milyen lányok kellenek, hogy változzak meg??? ki legyek, hogy megfeleljek ennek a fiúnak?
2014. jan. 20. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

"nektek egyáltalán van olyan lány aki megfelel?"


Van.

2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerinted ez normális? nekem se kellene ilyen lány...
2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

1) Mindenkinek mas kell

2) Nem tudjuk neki mi kell

3) Másért ne változz

4) Érte főleg nem mert egy pocs

2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 LazyJones ***** válasza:
100%
Semmi. Legyél önmagad, és szeresd azt, aki annak szeret, ami vagy.
2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
először is van olyan lány aki megfelel. másodszor meg ne hagyd h fájdalmat okozzon neked próbáld meg te is féltékennyé tenni vagy vmi hasonló. fölösleges miatta tönkretenned magad. lehet h már azóta régen egy másik emberbe lennél szerelmes ennyire
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan elutasított vagy csak ezt csinálja és nem utasított el nyilvánvalóan? Ha konkrétan megtörtént az elutasítás akkor keress mást, nehéz de ez van. Ha nem utasított el akkor előfordulhat, hogy csak húzza az agyad, és arra vár mikor tör ki belőled valami. Vagy csak simán egy tapló paraszt.
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad, és hidd el, lesz, aki így fog szeretni. Más miatt nem érdemes megváltozni, az egyébként is csak egy színjáték volna, és idővel minden kiderül. Az viszont nagyon gáz lenne.
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nekünk olyan kell aki elérhetetlen.Nem kell olyan zsákmány aki "odadobja" magát!
2014. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes hozzászólásokat!

Most aztán nagyon jól lerontottátok minden önbizalmam, hálás vagyok teljesen, köszönöm!

Szívesen mondanék ezt-azt, de tudjátok mit, nem leszek olyan mint ti!

2014. jan. 20. 19:07
 10/21 A kérdező kommentje:

és köszönöm,a többi hozzászólást!

Igyekszem!:)

2014. jan. 20. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!