Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nos én megmondtam egy fiúnak, hogy szeretem, lehet, hogy ezzel mindent elszúrtam, de azóta tönkre tesz!Azóta mindig előttem flörtölget, nem is nézz rám, nem szól hozzám, ez régen nem így volt,tényleg teljes szívemből szeretem 2éve szenvedek miatta, most elmondtam neki október környékén, és azóta ezt csinálja, hogy értessem meg vele?Jó nyilván ez a visszautasítás, de segítsetek fiúk, nektek egyáltalán van olyan lány aki megfelel?Mit csináljak, nem megy, hogy bőgök miatta mindennap, nem tudom elfelejteni, szeretem!!!! Segítsetek! Tudom nem kellek neki, de megőrjít!!!Nektek milyen lányok kellenek, hogy változzak meg??? ki legyek, hogy megfeleljek ennek a fiúnak?
2014. jan. 20. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1. nőj fel

2. nem tetszhetsz mindig annak akinek akarsz

3. azért csinálhatja mert, így is mutatja neked, hogy őt nem érdekled.

2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hiba volt elmondani.És nem utasított el....És tényleg köszi, nem fogok változni,bár ez némelyeknek baj..:)
2014. jan. 20. 19:09
 13/21 anonim ***** válasza:
mindenkinek igaza van! veled van a baj, nem a válaszolókkal...talán ki kéne nyitnod a szemed
2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyen lehet, hogy csak taktikázik. Ezzel a technikával totálisan magunkba lehet bolondítani a lányokat, szerintem azért csinálja.
2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jééééé, csak nem te vagy a Barbi az éjjel nappal BP-ből?Pont úgy nyávogsz, mint ő!

Az ilyen "kislányok" miatt lesz az ember homokos....

2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, és ne hisztizz itt velünk!!!
2014. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te szerelmet vallottál neki, ő automatikusan belé szeret? Nem.

Éli az életét te meg tombolsz.

Ebből ki kell gyógyulnod, nem kellesz neki, lépj tovább.

2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát nem a legelegánsabb módját választotta, de: egyértelmű az üzenet
2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

jézusom! hány éves vagy,11?

tisztára leégeted a női társadalmat!

L/17

2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kerdezo tudom hogy most ideges vagy!ugyerzed ellened fordul a vilag,es akit szeretsz,de sajna tenyleg gyerekes vagy!felejsed el ezt a pasit csak megalazz!es noj fel!
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!