Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből derül ki, ha a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derül ki, ha a pasit zavarja a rajtam lévő felesleg?

Figyelt kérdés
A páromról van szó, ő mindig azt mondja, hogy ha engem zavar, akkor tegyek ellene. Kb. 10 kiló plusz van rajtam, engem nem különösebben zavar, csak az, hogy esetleg őt zavarja :S
2014. jan. 20. 23:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nos, ha semmit sem kezdesz a helyzettel, akkor akár abba is hagyhatod a tépelődést, mert semmi értelme sincs. Vagy két evés között folyamatosan sírni akarsz, hogy azért tetszel-e a párosnak?!

Mellesleg a helyedben nem fogyókúrában, hanem életmódváltásban gondolkodnék, az önsanyargatásnak szintén nincs értelme.

2014. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts életmódot és akkor megoldottad a gondjaid.
2014. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném tudni, hogy miből lehet az ilyesmit leszűrni. Valamiért sose mondja meg, mi tetszik neki és mi nem. És hosszútávon elég nehéz mindig a sötétben tapogatózni.
2014. jan. 21. 00:16
 14/22 anonim ***** válasza:
A Tesco újságban a disznótoros akciók oldalt nézegeti!
2014. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Életmódot akkor tudnék váltani, ha lenne életmódom. De elég kaotikus az életem, most csak lógok a levegőben. Másfél hónapja betegállomány, előtte napi 13 óra munka (no chance, hogy azután még tornázzak vagy főzőcskézzek), most meg nincs munkám és nem tudom, mi lesz. Amíg meg nem gyógyulok, keresni se tudok.

Igazából nem váltani kell, hanem majd kialakítani :D

2014. jan. 21. 00:19
 16/22 anonim ***** válasza:
a +10 kg az. Ihez képest értendő?
2014. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a +10 kg az mihez képest értendő?
2014. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az ideális testsúlyomhoz képest.
2014. jan. 21. 00:23
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem ennek semmi értelme:D sportolj, de ne azért h most fuuu, gyorsan lefogyj, hanem mert ez jót tesz testnek, léleknek egyaránt:) és ne kérdezgesd, a pasik nem igazán vesznek észre dolgokat..:D szerencsére..........
2014. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

van egy srac, sasafitness es ha raguglizol (nem irom ide, nehogy reklamot keltsek) nagyon sok jo irast talalsz tole, hogy hogyan erjuk el az idealis alakot es miket kell tenni ezugyben.


A nincs idom, nincs penzem, nincs kedvem stb. azok mind csak olcso kifogasok. Keptelen vagy kilepni a komfort zonadbol es szembenezni onmagaddal, mert az igazsag faj.


Szeretsz enni? Ki nem szeret? De mit? Nem mindegy. Es az sem mindegy hogy mikor es mennyit es mit csinalsz mellette.

En imadok enni!!! Probaltam ezerfele fogyikurat de rajottem hogy egyik sem nekem valo mert a fogyas utan mindig visszajottek a kilok es a heti egy pizzarol nem vagyok hajlando lemondani.

Rajottem, ha a kajan nem tudok (akarok) valtoztatni, akkor a sportra kell rafekudni. Elkezdtem eroedzeni (fekvotamasz, felules, guggolas, huzodzkodas) ezekhez nem kell tul sok ido se penz (na jo, a huzodzkodast ruddal vegzem, amit meg kellett venni) es ahogy kezdett gombolyodni itt-ott, ugy kezdett egyre tobbszor tapogatni a parom. Ma mar nem bir bejonni ugy a furdibe hogy ne paskolgatna, harapdalna, csipkedne a combomat, mert szerinte baromi kivanatos hogy ilyen feszes lett.


O is szeretett eddig, de most hogy kezd jo iranyba valtozni a testem megjobban szeret es nincs olyan ferfi a vilagon, aki a kicsit izmosabb noi testet visszautasitana. (ne ilyen Arnold izmokra tessek gondolni, hanem a kemeny popsi/feszes comb, picit kemeny pocak kombora).


Raadasul a testem jo iranyba valo valtozasa az onbizalmamat is megnovelte es ez a kisugarzasomon is valtoztat. Ne a pasid miatt akarj fogyni, hanem magad miatt, de ha magad miatt nem teszed meg akkor soha nem fogod megtudni milyen az amikor elkezd jo iranyba valtozni a tested es a hormonjaid is "beindulnak" es mosolyogsz mikor reggel meglatod magad a tukorben meztelenul es jon a nyar es nem stresszelsz hogy itt a bikini szezon.


Amikor nem tudtam tobbe hordani a farmet mert feltem hogy szetszakad rajtam, akkor sem szolt sose a parom, hogy 'he foggya ma me kover vagy' mert a pasik szeretnek minket es sose bantananak meg ilyesmivel, de neha finoman celozgatott mikor nyavalyogtam, hogy nem tudok nadragot hordani, vagy az o gatyajat vettem fel mert az enyem mar iszonyat allt rajtam... neha kerdezte, hogy nem kene esetleg sprotolni odafigyelni a kajara stb, de amig szembe nem neztem onmagammal, amig csak hitegettem magam az igy is szeret dumaval addig meg se hallottam a tanacsat. Sajat magam jottem ra, hogy itt a vege, ez igy nem mehet tovabb (mellesleg a sasa oldalan olvasottak adtak egy nagy adag lokest) es elkezdtem valtoztatni es mostmar csak azt sajnalom miert nem elobb?!

2014. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!