Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg illedelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg illedelmesen a fiút aki tetszik, hogy vágja kisebbre a bajuszát?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt úgy elmondani a másik félnek alakuló kapcsolatnál, hogy ne bántsuk meg?


Nem a bajusszal van bajom amúgy, mert még szeretem is, ha szőrös a pasi! Csak tényleg túl hosszúra hagyja. :(



2014. jan. 21. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
"Daragaluska levest ettél? Ja nem,nem az maradt a szád fölött" :D
2014. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tevetke ***** válasza:
95%
Ha már van/ volt köztetek csók, akkor utalgathatsz rá, hogy szúr vagy, hogy fura érzés. Ha veszi a lapot és ad a véleményedre, akkor valószínűleg megkérdezi, hogy leszedje-e... erre pedig mondhatod, hogy az is elég ha csak rövidebbre fazonírozza... (szerintem még örülni is fog, hogy nem kell megszabadulnia az egésztől :) )
2014. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretem a viccet, értem is... De komolyan érdekelne egy értelmes válasz, ötlet.
2014. jan. 21. 00:36
 4/10 A kérdező kommentje:
tevetke, ez jó ötlet, de még nem volt csók, viszont az nem tudom mennyire gáz, ha emiatt a nagyon hosszú bajusz miatt úgy érzem, h nem is kívánom a csókot. Vagyis kívánom, csakhát.. A csók megtörténte előtt esetleg mit dobjak be?
2014. jan. 21. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd akkor azt,hogy nagyon tetszik és örülsz,hogy bajsza van,mert ha nem lenne,akkor nem bírnád már visszafogni magadat :)
2014. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez szerintem bunkóság lenne. :)
2014. jan. 21. 00:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze,nem is pontosan így,de ezzel csak arra céloztam,hogy kíméletesebb,ha nem direktbe mondod meg,hanem arra célzol,hogy neked úgy jobban tetszene,de nem kéred rá,hiszen ez az ő döntése,mivel az ő teste/külseje.
2014. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van aki még manapság bajuszt hord fiatalon?! Tyűűű...

Megkérdezhetem milyen idősek vagyok?

2014. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Térítsd át az iszlámra. Bár akkor lehet, hogy szakálla lesz......
2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utalhaszt arra hogy a bajusz ma nem divat es regimodi mert a huszarokank volt bajuszuk akkor de azoknak lovuk is volt es lo nelkul huszar se huszar ha van bajusz ha nincsen...Na meg a bajusz oregbit mert ha tudja a tortenelmet akkor emlekszik Hogy az Adolf Hitlernek is volt bajusza es ..es mi lett vele ? az is megbukott mert fiatalon oregebben akart mutatkozni es elveszitette a haborut ha a te legenyed sem vagatja le akkor ő is elveszitheti a haborut veled mert ott hagyod mint a 6 os villamos a futo nenit aki lemaradt a villamosrol ha nem vagja le a bajuszta ..na meg higeniai okokbol sem jo mert bele log a levsbe es leves szaga van..na nem akarok tovabb menni ha puncit nyal akkor punci szga lessz a bajusznak ..na folyatssam csupa negativ ok hogy ne legyen bajusza...de azt is mondhatod vagy a bajusz vagy én valassz!!
2014. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!