Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Miért írogattok rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért írogattok rá az exetek barátnőjére?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset,hogy valamelyik exem ráír egy-két barátnőmre,de úgy,hogy alig találkoztak,meg nem nagyon beszélgettek,csak ha én is ott voltam anno..Nem egy csajtól hallom,hogy miután szakítottak a barátjával,az exe a barátnőire kezdett ráírni,nyomulni.Ez most bosszú lenne? Az más,ha közös ismeretségi kör,de ezekben az esetekben nem erről volt szó,mert még csak nem is egy baráti társaságról van szó,sőt,sokszor nem is egy településről...

2014. jan. 21. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer azért csináltam, mert a bnőm besértődött rám és nem reagált semmire. Mondjuk utána se :D de a barátnője is elküldött viszont az anyámba.


Frank Einstein

2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát figyelemfelkeltés lenne? Hogy majd biztos a barátnő továbbadja ... ?
2014. jan. 21. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálják ezt, hogy még igy is a közelébe lehessenek az exnek. Igy hirt hallanak róla.A közelébe maradnak.
2014. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én exem is ugyan ezt csinálta . Amikor elmesélte a barátnőm már csak nevetni tudtam . Legalább megerősített , hogy nem véletlenül nem vagyunk együtt. Igen lehetséges, hogy azért csinálja , hogy visszajusson hozzád az infó , de az is lehet , hogy egyszerűen csak egy farok. Szerintem gyerekes dolog.
2014. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én is csak nevetni tudtam ezen,meg sztem elég gáz dolog így információhoz jutni... főleg hogy a barátnőknek egyből leesik a dolog,gondolom én.
2014. jan. 21. 11:49
 6/14 anonim ***** válasza:
én azért írogattam nekik, mert jól néztek ki és megdugtam őket
2014. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, én konkrétan azt írtam neki, hogy szóljon a barátnőjének, mert én nem érem el, és vegye fel a szájba kefélt telefont, mert bepörgök és boksz fog kialakulni. Lehet, hogy valami romantikusabbat kellett volna...
2014. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
az exed.... tehát semmi közöd hozzá!!!!
2014. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztál le? Nem az lenne a normális, h ELŐRE nézel, és nem HÁTRA????:D
2014. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azért,mert nem a kérdésre válaszoltál.Egyébként előre nézek,sőt,már új barátom is van.Tegnap beszélgettem erről a kérdésről barátnőmmel,és gondoltam,felteszem nektek is.Ennyi az egész.Tőlem aztán írjon rá mindenkire,tudom,hogy nincs közöm hozzá,ahogy neki se hozzám.
2014. jan. 21. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!