Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Miért írogattok rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért írogattok rá az exetek barátnőjére?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset,hogy valamelyik exem ráír egy-két barátnőmre,de úgy,hogy alig találkoztak,meg nem nagyon beszélgettek,csak ha én is ott voltam anno..Nem egy csajtól hallom,hogy miután szakítottak a barátjával,az exe a barátnőire kezdett ráírni,nyomulni.Ez most bosszú lenne? Az más,ha közös ismeretségi kör,de ezekben az esetekben nem erről volt szó,mert még csak nem is egy baráti társaságról van szó,sőt,sokszor nem is egy településről...

2014. jan. 21. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de elég gáz, hogy van pasid és téged az érdekel, hogy az exed vajon mért írogat rá a barátnőidre...
2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kérdésre válaszoltam.. de értelmezd megint.. és jól mondja az előző, ha van pasid, nem tökmindegy, h mit csinál az exed?:D
2014. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de,végülis mindegy,igazatok van :D Köszi annak,aki a kérdésre válaszolt!
2014. jan. 22. 03:59
 14/14 A kérdező kommentje:
közben kiderült,hogy engem egy éjszakára akart volna felszedni,és a barátnőm is valamennyire bejött neki,így úgy volt vele,nála is bepróbálkozik,meg közben viccesnek tartotta volna nyilván,hogy a barátnőmmel van...eszméletlen :D
2014. febr. 2. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!