Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párod, de hosszabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párod, de hosszabb ideje vonzódsz valaki máshoz is és nem tudod elfelejteni. Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereted a párod?
2009. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, Én pont egy ilyen kérdést szerettem volna megfogalmazni, de sajnos nem sikerült, mert nagyon magam alatt vagyok, és már fogalmazni sincs erőm. Velem az van, hogy régóta vonzódok valakihez, aki először úgy tűnt, hogy szintén vonzódik hozzám, majd megtudtam, hogy barátnője van, nagyon fáj, néha nem bírom megállni még ígysem, hogy ránézzek. Én azt szeretném, és lehet engem elítélni meg minden... de azt szeretném, hogy beteljesüljön ez a dolog, hogy együtt lehessek vele. Én egy hiper tisztességes gondolkodású valaki voltam, de nem lehet kibírni, annyira akarom, közben tudom, hogy nem kellene, megszakad a szívem így. Azt hiszem az lenne jó, ha szakítana a barátnőjével az a valaki, mert én nem fogok lépni, egyáltalán, de közben beleőrülök.

Szóval szerintem tedd fel magadban akérdést, hogy k iiránt mit érzel, és lépj gyorsan. Talán az akihez vonzódsz szenved nélküled. Viszont, ha szereted a párod, ne adj félreérthető jeleket, tapasztalatból mondom, hogy az nagyon megnehezíti a dolgokat, vagy beszélgess vele bármiről, csak ismerd meg, hogy tudd mi lehet a vonzódásból, talán ő az igazi, ha jobban megismernéd kiderülne. Persze én enyhén elfogult vagyok a témában :)

A lényeg, hogy figyelj az érzéseidre, és hozz döntést az alapján amit a szíved súg.

2009. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus Kedves Válaszoló, mintha én írtam volna:O
2009. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!