Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi tegyek ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tegyek ilyen helyzetben? Nem tudom elfelejteni

Figyelt kérdés

Megtettszett egy pali a suliban.17 eves en 13 de a kor most nem szamit meg ilyesmi csak mondtam.Egy csavo elpletykalta neki h tettszik nekem.Ezutan odamentem hozza h elmondjam mi van es miert mondta a csavo tettszik nekem.Aztan beszeltem masokkal is mert a pletyka tovabb terjedt jelenhelyzetben ez excsajaval aki elegge sokat tud rola.Az msn jet is megadta es irogattun parszor de nem sok olyat mutatott h szeretne vagy valami talan mintha kicsit tettszettem volna neki.A suliban sem nagyon beszeltunk csak h hogy vagy meg ilyenek kb 4 mondatot.Probalkozni nem nagyon probakozott velem de nem szart le azt azert el mondhatom es mindig kedves volt.De multkor veszekedtunk mert hallottam rola h nem tul huseges meg ilyenek.>>en elkezdtem h lehet e egy kerdesem mondta igen megkerdeztem van e csaja kicsit vart utana mondta h nem kesobb elkezdtem neki h hallottam olyan dolgokat is rolad amit jobb lett volna nem tudni

megkerdezte h mit pl.

en mondtam h nem akarom elmondani

erre o hogy nem banja mondjam nyugodtan es ekkor mondtam h o mindig megcsalja a csajokat es utana csak ugy leszarja oket

mondta h nem ez nem igaz

en erre h hinnem kellene e neki

mondta h miert ne

ezutan mondtam h ok ha ez az igazsag rendben van

ez utan o mondta h mennie kell es ugy koszont h ciao ciao

ez utan masnap rakoszontem((suliban nem lattam pedig azt mondtak h benntvolt)es rogton mondta h mennie kell

es suliba mar nem nagyon jon mert vizsgaidoszak van szal nem hinnem sokat latnank egymast...most meg itt kesergek mert szeretem nagyon...es hijanyozni fogok mert ez utan a felev utan elhagyom az orszagot ahol most vagyok es soha tobbe nem talakozunk.Ha most nem akkor soha viszont nem akarok tobbet kezdemenyezni nala mert ez mar igy is sok volt.De nem tiltott le msn en meg semmi se.Es nem utal de nem tom mit gondol rolam.Nem utalt ra h tettszek neki csak msn en kuldte azt a nyelves smileyt.Ennyi es nem tom mi lesz ha nem kapom meg mert ...aaaaaaaaa nem tom elkepzelni magamat mert mar ha nem latom suliban hanyingerem lesz es jajjj mit tegyek???nem tom elfelejteni//


2009. máj. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig lassan el kellene. Ő soha nem nézett rád nőként csak kislányként. Bár hogy is tekinthetne rád másképp mint kislány mikor csak 13. Tudom hogy a mai lányok korán érnek de ő biztosan nem akar tőled mást csak barátságot. De az is lehet hogy csak kinevet a hátad mögött bár remélem nem ilyen.
2009. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 éves vagy bőven elfogod felejteni:D

"Ez a nekem kell" érzés velem is volt már.. aztán meg kaptam a srácot és már nem is volt olyan érdekes..

Miért nem próbálkozol nála be jobban??

Hiszen ha nem is jössz be neki legalább megpróbáltad, utána meg ugyis elköltöztök szóval nem nagy égés..:D

de lehet hogy egész életedbe bánni fogod, hogy akkor nem próbáltad meg... De ha meg össze jön ez a kapcsolat akkor meg nehéz lesz elmenni..:S

Szerintem próbáld meg;)

Beszélj meg vele egy talit.. Ha bele megy már sínen vagy.. Csípd ki magad, légy szexy.. ne játszd meg magad a talin, az sose vezet sehova. Ne mond hogy szeretsz valamit amit ő is ha nem úgy van.. Mert az úgyis kiderül utána meg nem jössz ki belöle jól..:D

Sok szerencsét!^^

2009. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban 4 év nagyon sok.Én is 17vagyok és fiu.Nem tudom én,de ebben a korban már 15éves csajok se jöhetnének szoba.Az én barátnőm még idősebb is:).Nem sokkal persze.Szal az a 4év az sok.kb mintha egy elsős egy 5dikessel járna.Ez szerinted lehetséges?Sztem elképelhetetlen.Felejtsd el,ugyis minnyá költöztök.Csak barátságos akar lenni veled,ezért ugy érzed érez valamit irántad,ezért ennek örülsz és ezért neked sem közönbös.Ez annyit tesz hogy egy 10 nap mulva már eszedbe se fog jutni,h ki is ő...
2009. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, dehogy nem jut eszébe.. 17 vagyok és még mindig emlékszem azokra a srácokra akik 13 éves koromba bejöttek..:D igaz már nem úgy gondolok rájuk.. CSak annyit mondok, hogy de kis butus is voltam.. odáig meg vissza voltam tőllük pedig ugyan olyanok mint a többi:D

De abban igazad van, hogy a 17 éves srácok nem igazán szoktak 13 éves csajokkal járni(ritka)

mondjuk én mikor 12 violtam 16 éves pasim volt, de az nem volt rendes járás..:D

Mostanába a lányok nagyon korán érnek... Ne mond azt, hogy szereted a srácot, inkább csak tetszik neked.:D

2009. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig szeretem es hat nem tom de lehet h tul fiatal vok hozza de volt idosebb is szal....nem tom nem erdekel a kora de nem hinnem h erdeklem meg ot...szal ez van tul idos hozzam >( ennyi de rajottem mar vagy 2 napja h nem fog ez igy menni de voltak korombeli csajai es nem volt gond semmise ugyhogy nem tom ...lesz ami lesz de koszi
2009. máj. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!