Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa vágyam van, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa vágyam van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Teljesen komoly amit írni fogok): röviden arra vágyok, hogy fiúként szülessek újra, HOGY meleg legyek


nem tudom miért, egyszerűen ezt szeretném, szerintem úgy sokkal jobb lehet... :/ 14/L



2014. jan. 21. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ismerek én is ilyet...:) A lányok zöme nem szereti, hogy lány, de ez van :"D Szerintem ne ez legyen az elsődleges problémád, vagy az amivel foglalkozol!
2014. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez hülyeség!

Lánynak a legjobb mert azzal dug akivel akar. A pasi meg akit megkap.

2014. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne akarj biológia-szakra menni...
2014. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez cikixDD én kalóz akarok lenni*-* de am miért? Lányként sokkal több fiút megkapsz:)
2014. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2. ez hülyeség...

Mindenki azzal dughat, akit megkaphat.

Még fiatal vagy, majd meg tanulod szeretni magad és a nemedet is, ami hozzád tartozik kérdezőlányka.

2014. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Túl sok yaoi-t olvastál?!?!


Fiatal vagy még, okké, hogy fantáziálsz, de nem kell az életet túlbonyolítani! Van, akinek kukija van, az dugja puniba, másnak meg punija, az helyezzen bele kukit, azt CSÁ.

2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a vágyad akkor én segíthetek és seggbe dughatlak azzal nincs gond. Oda is élveznék, majd azt mondjuk, hogy de vagy a szenvedő fél a kapcsolatban.
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szereted a seggbedugit?
2014. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ez tartós, akkor Előfordulhat, hogy transzszexuális vagy. Vizsgáltasd meg magad pszichológussal, és ha ez a helyzet, akkor át lehet műteni.
2014. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ilyen tahók a hetero pasik, akkor nem csoda, ha másfelé vágyik.
2014. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!