Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni ebben az ügyben?

Figyelt kérdés

18 vagyok, még sosem volt kapcsolatom

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de ő annyira más, mint akikkel eddig találkoztam, egyszerűen behatárolhatatlan.

A lényeg az, hogy nagyon vonzódom hozzá, de mégis úgy érzem, hogy nincs bennünk túl sok közös, és nem lenne hosszú életű kapcsolatunk. Na most erre az jutott eszembe, hogy erre azt tanácsolná egy ismerősöm, hogy „húzzam meg aztán cső”, de ez nem ilyen egyszerű, mert hát még nem csináltam.

Mellesleg, több is van, aki tetszik, de természetesen, mindnek barátja van. Aki meg belsőre tetszik, ő külsőre nem. Ez normális, vagy valami baj van velem?



2014. jan. 21. 20:04
 1/2 Grim13 ***** válasza:
jaaaj a huzd meg oszt cső egy legenda... csak a valovilágos majmoknak válik be max... az hogy sok a differencia az nem baj összekovácsolodhattok, kiderülhet hogy sok más viszont közös, normális hogy nehezen találsz olyat akinél minden klappol, vagy vársz az igazira vagy bele bele kóstolsz néhány eleve rossz kapcsolatba amiből jó is kisülhet de tapasztalatnak jó
2014. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15 leszek de enis pont hasonloep vok csak nekem 1 lany mindenh tetszik es felek bevalani
2014. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!