Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobott és nem akar többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott és nem akar többet velem lenni állítása szerint, nem szeret, és folyamatosan bizonygatja mindenkinek mondja, bárki megemlít engem egyből, mit jelent ez? Ténylegesen nem érdeklem vagy pont az ellentkezője?

Figyelt kérdés
Nem sokkal szakításunk után elkezdett egy másik lánnyal kavarni összejárni, megkért mindenkit, hogy ne mondják el nekem, amikor megtudta hogy elmondták nagyon dühös volt, kikelt magából, állítása szerintem azért volt mérges mert ő igenis megkérte a lány barátját hogy ne mondja el ő mégis el mondta és ez milyen dolog, meg semmi közöm hozzá, de elvileg abszolút nem érdeklem már és nem szeret akkor miért kellett ennyire kiborulnia? Azóta hogy kiderült nem beszél velem, elmeséltem egyik közös ismerősünknek mi történt ő ezt visszahallotta és ezért telefonhoz kéretett hogy elmondja hogy ne beszéljek róla.. meg ilyenek.. ez mi?!
2013. júl. 21. 22:14
 1/3 Bino ***** válasza:

Szerintem magának sem vallja be, hogy szeret e vagy sem.

De ha rám hallgatsz nem foglalkozol vele.

2013. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szeret és el akar felejteni de túl gyáva éla szemébe
2013. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát az hogy ennyire bizonygatja tényleg csak annyit jelent, hogy mindenkivel tudatni akarja hogy igy van? Marcsak azert is tettem fel ezt a kerdest mert nagyon sok helyen olvastam hogy ez a tulzott bizonygatas mindig a dolgok ellentettjet bizonyitja. En csak annyit nem ertek, hogy ha annyira nem erdeklem ennyi ido ev utan es ennyire nem szeret mar meg nem akar tolem semmit miert akadt ki hogy meg tudtam hogy van valakije vagy miert tagadja le meg miert kezd ra mindig a sajat serelmeit sorolni.
2013. júl. 22. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!