Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy csak kihasználni akar valaki\ csak azért van velem, mert nincs jobb\ tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt és nem hiszem, hogy szerelmes volt belém. Azt hiszem, hogy én tényleg szerelmes voltam belé, de észrevettem, hogy ez nem kölcsönös az érzés és szakítottam vele. Belegondolva meg is járhattam volna, de szerencsére semmi rossz nem történt.

Ez a kapcsolat után jutott eszembe, hogy jól fogna néhány tanács, hogy hogyan ismerhetném meg a fiúkat annyira, hogy tudjam mit akarnak tőlem és mit éreznek irántam.

Nem szeretnék még barátot, mert úgy érzem, hogy nem vagyok teljesen felkészülve egy újabb kapcsolatra, de majd későbbre hasznosak lennének a tanácsaitok. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

15\L



2013. dec. 30. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

CSakis a bizalom az, ami megnyugtathat.

Az egy elég fontos, alapvető dolog.

Ha ez van, jó a kapcsolat, ha nincs, értelme sincs az egésznek.

2013. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szánj időt az alapos ismerkedésre heteket, akár hónapokat is; ha a fiú komolyan szeret, akkor nem fog gondot okozni neki, nem fog siettetni, de persze azért nem kell elhidegülni se tőle és nem is kell ténylegesen elhízni a dolgot, de ismerd meg a partnered, ez a legfontosabb.
2013. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem az emberismereten múlik, hogy időben felismered-e, ki milyen komolyan érdeklődik irántad. Azért azt meglehetősen könnyű észrevenni, ha valaki csak ki akar használni. Velem még ilyen nem volt, de feltételezem, hogy ennek jelei lehetnek többek között, ha nem figyel oda rád, arra, hogy téged mi foglalkoztat, hogy milyen problémáid vannak, vagy ha valahogy mindig talál kifogást, mikor neked szükséged lenne rá. Egyszóval úgy érzed, hogy te sokkal többet adsz, mint amennyit kapsz.

Viszont ahhoz, hogy meglásd, vajon csak azért van veled, mert nem talál jobbat, vagy valóban szeret, lehet, hogy kicsit több együtt eltöltött idő kellesz. Minden ember más, máshogy fejezi ki a szeretetét. Van, aki érzelmesebb, minden kis rezdülésében látni, hogy odáig van a másikért, van viszont, aki hűvösebb természetű, akinek csak akkor látni az igazi énjét, mikor kettesben vagytok. Viszont ha a környezet felé nem, vagy nem teljes mértékben akar felvállalni, az mindenképpen intő jel.

2014. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én barátom se szerelmes sztem (12órázik és kevesnt van otthon ! De !)

-sose hívott még telón , pedig 5hónapja járok vele

-igaz h fáradt elhiszem.de pl. Ha picit már nem a környéken sétálunk, akkor neki nincs kedve utazni nem megyünk messzebbre

-Sokszor nem figyel arra amit mondok

-rajtakapom kisebb hazugságokon

-Tökre halk, egy fontos eseményemre sem jöttel , pedig 3hónappal előbb szóltam


Szóval azt mondanám h nagyon sokat randizzgass az adott emberrel , ismerd meg jól , és addig ne próbálj meg beleszeretni amig ki nem ismerted . figyeld meg hogy mennyire érdeklödö hogy hosszúra húzod az ismerkedést .

- Szokta mondani h szeret de nem hiszem el neki.

És szakitani készülök vele :/

2014. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!