Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Nagyon félek! 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Nagyon félek! 15/L

Figyelt kérdés
Jó rendben..tudom lehet fiatal vagyok kicsit a szexhez..De már 1 éve járok a barátommal és úgy gondoltuk,hogy kicsit komolyabbra fordítjuk.. Előző hét pénteken (január 17.) lefekdüdtünk. Használtunk óvszert viszont azóta nagyon fáj a fejem,görcsölök,néha szurkál a derekam, hányingerem van ritkán..ez mi? ugy enem vagyok terhes? Barátom elég tapasztalt én még nem.. Idegösszeroppanást kapok ha ez így vagy szüleimről ne is beszéljünk..Idén megyek középsuliba mert visszafogtak. Előttem minden..Nyugtassatok meg kérlek:(( Gyógyszertár elég messze van innen nemtudom mit mondanék,hogy megyek tesztet venni).. Nőgyógyász is kb 37 km-re.:'( ajj
2014. jan. 22. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
mensinek jövő hónap 3-a körül kell megjönnie..Bár még nem állt be rendesen
2014. jan. 22. 13:45
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ezért nem kell szexelni 15 évesen!


Csinálj egy tesztet .

2014. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az óvszer eléggé megbízható.Ha nem szakadt ki,nem csuszott le,ne idegeskedj.
2014. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ellenőriztük nem szakadt ki. De akkor ezek mik?
2014. jan. 22. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
betegség...
2014. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kiscsibém jön az influenza ...amit leírtál nem utal terhességre!ja és még 2 éves simán várhattál volna..
2014. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várhattál volan pár évet aranyom:/
2014. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy éreztem kész vagyok rá és ez nem változott:)
2014. jan. 22. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
figyelj az hogy készen állsz rá nem azt jelenti hogy kívánod a pucut!!!azt jelenti hogy tudsz mindent a védekezésről és nyugodtan fogsz szexelni mert nem lesz ez hogy úr isten lenyeltem az ondót lehetek terhes?:)
2014. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csodás. Látom van itt egy két apáca is. 15 évesen, amikor úgy dönt egy lány, hogy nemi életet kezd el élni, akkor az miért fáj másoknak? A hülyesége rá tartozik, válaszért jött ide. Bezzeg az elvárások már nagyok mi?! Legyél szűz esküvőig, beszélj két nyelven, dolgozz, élj úgy, mint egy felnőtt. De dugni azt tilos. Szerintem jól tette, hogy a szívére hallgatott és még védekezett is, nem pedig egy diszkó mögött egy kocsiban történt a dolog egy idegennel. Én is 15 voltam az elsőnél és semmi bajom nem lett tőle. A kérdésedre válaszolva. Csinálj tesztet, azt a pl a rossmannban vagy a dm-ben is tudsz venni.
2014. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!