Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek, hogy életem végéig egyedül fogok maradni. (22/F)

Figyelt kérdés
Elvagyok egyedül egyébként, nem is erről van szó.
2014. jan. 9. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért félsz, ha elvagy egyedül? Egy kicsit megnyugtatlak: nem vagy egyedül, ha ez számít, én is félek. :(
2014. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féljünk együtt
2014. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éld az életed, szerezz ismerősöket. Idővel össze fogsz futni valakivel, akivel leélnéd az életed.
2014. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nehéz kérdés:

1) Az emberek többsége (szerintem) mindig is félni fog ettől, emiatt szerintem ne érezd magad furcsának vagy különcnek


2) Ha ténylegesen nehézségeid vannak a társas kapcsolatok kialakításában, annak valamilyen korábbi negatív élmény lehet a hátterében. Érdemes tehát ezt jól kiismerni. A legnehezebb dolog az egészben, hogy soha nem tudhatod, hogy igazán kedvelnek-e. Ezért fontos megérinteni másokat, testileg és lelkileg is. Erre szüksége van az embernek, hogy biztonságban érezze magát.


Az egyik alapja a dolognak, hogy kedves vagy emberekkel, és ha szerencséd van, akkor ezt viszonozzák is. Ha viszonozzák, akkor talán kedvelnek is. Én úgy gondolom, hogy a szerelem megtalálásának is ez a kulcsa. A kedvesség, nyitottság, és a bátor kiállás. Mindenki örül annak, ha őszinte vagy vele, csak nem szabad túlzásba vinni.


20/f

2014. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk így ezzel
2014. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!