Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam a lányt, ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam a lányt, ha igen hova? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tetszik az osztálytársam, ő 15L, én 15F. Tavasszal fogunk menni egy országos versenyre, csak mi ketten megyünk az osztályból. A tanárnőnk adott nekünk feladatokat, hogy készüljünk rá. Én a lánnyal elég félénk vagyok, csak úgy nem hiszem hogy jó lenne elhívni őt, meg nem is nagyon merném. Szerintetek jó ötlet lenne, hogy elhívom valahova, hogy együtt gyakorlunk, közben beszélgetünk. Az iskolában nem sokat beszélgetünk, nem vagyok túl rámenős az osztálytársaimmal ellentétben. De ha megismerne jobban, szerintem lehetne nála esélyem. Ha jó ötlet, hova hívjam el? Haza hozzám, vagy máshova? Ha máshova, akkor milyen hely alkalmas erre?

2014. jan. 22. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen jó ötlet ne haza hivd hanem mondjuk egy közeli kávézóba.
2014. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hozzád semmiképp ne! Nagyon jó hogy együtt készültök, lesz alkalmad elterelni a témát a versenyről. Kezdj vele beszélgetni, hagyd hogy magáról is dumáljon, mindig mosolyogj rá, legyél vele kedves és hallgasd végig. Ha tetszel neki, úgyis fog adni jeleket, utána csak arra vár, hogy tedd meg a következő lépést.
2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"igen jó ötlet ne haza hivd hanem mondjuk egy közeli kávézóba."


Nem rossz ötlet, de nem lesz kicsit furcsa, hogy kávézóba hívom feladatokat oldani? :)


"Hozzád semmiképp ne! Nagyon jó hogy együtt készültök, lesz alkalmad elterelni a témát a versenyről. Kezdj vele beszélgetni, hagyd hogy magáról is dumáljon, mindig mosolyogj rá, legyél vele kedves és hallgasd végig. Ha tetszel neki, úgyis fog adni jeleket, utána csak arra vár, hogy tedd meg a következő lépést"


Köszönöm. Jeleken mit értesz, milyen jelekre figyeljek?

2014. jan. 22. 18:02
 4/11 anonim válasza:
Ha sokszor keresi a tekintetedet, és mondjuk jobban kiöltözik ha veled találkozik mint pl. a suliban, vagy közelebb húzódik hozzád, esetleg néha "véletlenül" hozzád ér. Ennél többet nem fog megpróbálni.
2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És mikor hívjam el őt? Szinte sosincs egyedül, mindig beszélget éppen valakivel, vagy ha nem, akkor is olyan furcsa lenne, hogy csak úgy odamegyek, és megkérdezem, hogy nincs-e kedve eljönni feladatokat oldani. Hogy hozzam fel a témát, hogy kérdezzem meg tőle, és mikor?


"Ha sokszor keresi a tekintetedet, és mondjuk jobban kiöltözik ha veled találkozik mint pl. a suliban, vagy közelebb húzódik hozzád, esetleg néha "véletlenül" hozzád ér. Ennél többet nem fog megpróbálni."


És ha mondjuk ott vagyok, és észreveszem ezeket a jeleket, mit tegyek?

2014. jan. 22. 18:16
 6/11 anonim válasza:
Kérdezd fiúkról. Tényleg bármit, adj alkalmat rá, hogy mondjon egy halovány bókot. Aztán próbáld elővenni a legragyogóbb mosolyod és feladatmegoldás után hívd el pl. egy cukrászdába. Hívd meg egy sütire, flörtölj vele és bókolj neki. Ha nem adja magát könnyen akkor se kezdj nyomulni, ne add fel, de ne menj az agyára. Az se nagyon bejövős ha egyszer nagyon rámászol utána meg le se sz.rod. Mindig legyél vele nagyon udvarias és tegyél utalásokat pl. hogy tetszik neked, de soha ne mondd ki. Ha kettesben maradtok, és közelebb kerültük pl. mellette ülsz akkor fogd meg a kezét. Utána sima út, ha látod, hogy nem utasít vissza.
2014. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eloszoris aranyos vagy ritka az ilyen fiu manapsag. Hozzatok ne hivd ha pedig a kavezot tul furanak tartod menjetek konyvtarba ott altalaban van tanulo szoba ahol keszulhettek. Megbeszeled vele kicsengokor hogy mit szolna hozza es mikor es majd ott talalkoztok. Kerd el a szamat es add meg a tied hogy ha kozbejon valami a masik ne varjon hiaba :) mielott megy akonyvtarba vehetnel peksutit es titokban befalatozzatok . Kissebb fajta rosszalkodas es viccesen is elsulhet :) ha jol erzi magat veled akkor ezt megismetelhetitek. Dogja mondani ha jo volt vagy megkerdi majd mikor talizzatok legkozelebb ha sokat mosolyog meg nevet a vicceken vagy elkezd meselni valamit esetleg segitseget ker ezek arra utalhatnak hogy tetszel neki :)

Sok sikert! 17/L

2014. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az ellen mit tegyek, hogy ne tegyen barátzónába. Az egyik osztálytársamnak tetszett, mikor kettesben voltak, szerelmet vallott a lánynak, de a lány azt mondta, hogy csak barátnak tartja őt. A fiú néha bunkó volt a lánnyal, néha kedves volt vele. Mindig viccelődött. Én mit tegyek vagy ne tegyek, hogy ne tartson csak barátnak?

2014. jan. 22. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, még nem volt barátnőm, de pl ne a fociról beszélgess vele, meg ne is Selena Gomezről.

Másrészt szerintem fiú és lány között nincs barátság, szerintem így pattintotta le azt a bunkót.

Persze ezek csak az elméleteim, mint írtam, gyakorlati tapasztalataim nincsenek :D :D

2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Másrészt szerintem fiú és lány között nincs barátság, szerintem így pattintotta le azt a bunkót. "


Ez mondjuk igaz, azóta nem is beszélnek egymással, mintha nem is ismernék egymást.

2014. jan. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!