Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívjam így magunkhoz szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam így magunkhoz szerintetek a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves barátnőm. Most jöttünk össze nem olyan rég, decemberben. A korához képest nagyon érett gondolkodása van, ez is a legfőbb oka, hogy összejöttem vele.


Viszont nem lehet mindig a városban talizni. Ideje lenne magamhoz elhívni, viszont itt kezdődnek a gondok.



Ő nagyon gazdag, nagyon szép a házuk is meg minden.

Én ennek az ellenkezőjét mondhatom el.


Szóval, ha eljönne, akkor rosszul érezném magam, mert itt nincsenek olyan körülmények, mint náluk.


Jó persze nem az számít, de akkor is. Biztosan felfigyel rá.


Mit lehet tenni ilyenkor ?


2010. dec. 28. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, te is olyasmi idős lehetsz, mint a lány. A szüleid háza, életvitele nem téged minősít, nem von le az értékedből, mint ahogyan a lány sem több, jobb attól, hogy gazdagok a szülei. Ha elmegy hozzátok, abból, ahogyan viselkedik teljesen lemérheted, hogy valóban olyan érett-e és hogy valóban annyira tetszel-e neki. Ha a körülményeid elriasztják, és emiatt megváltozik a kapcsolatotok, akkor ez a kislány nem érdemel meg téged!
2010. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd e miatt kellemetlenül magad,biztos nem a pénzed miatt jött össze veled és szakítani sem fog ezért.

Azt írtad, érett gondolkodása van,tehát nem fog megjegyzéseket tenni a házra.Nyugi,hívd el bátran :)

2010. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el nyugodtan.:) Hidd el, ha igazán szeret, nem a pénzedért szeret. És mivel írtad, hogy érett gondolkodású, szerintem nem azt fogja nézni, ami miatt most aggódsz.
2010. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

énis igy vok vele én se hivok ide lányokat mer ha ezt itt meglátják a pofám leszakadna szerintem:S

engem is zavar amiben élek

és nem azért ilyen mert a szüleim nem foglalkoznak vele hanem elváltak és nincs pénz a felújításra

2010. dec. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
röviden és tömören tudom mit érzel
2010. dec. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na figyelj. Én nem vagyok túl szegény, de egy lánynál sosem azt néztem, hogy mennyi pénze van. Amit észreveszek, az, hogy tiszta-e a lakás, rend van-e, és hogy jól főz-e.

Szerintem ha kitakarítasz otthon, rendet raksz, azt ő is értékelni fogja, még ha lány is.

Legyél igényes, és ez bőven elég.

Bár a lányoknak fontos a pénz, az is fontos, hogy hol laksz, milyen környezetben. És ezen tudsz változtatni, ha akarsz, szinte ingyen. Pl a Domestost, és a felmosórongyot is erre találták ki. Na meg a portörlő rongyot.

Ha látja, hogy törekszel, egész biztos, hogy nem fog visszautasítani, mert ez biztonságot ad számára. Hajrá!

2010. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Ha a pénz a fontos neki, akkor vagy meggazdagszol vagy buktad őt. A meggazdagodás így hirtelen nem fog menni, tehát...

Ha meg nem szamít neki, akkor feleslegesen stresszelsz rajta.

Ez csak akkor derül ki, ha beszélgettek meg ha elmegy hozzád.


Az előző jól beszélt a takarítással kapcsolatban.


Egyébként egy vödör festék sem drága ám. OK, profi festő szebben csinálja, de azért nem atomtudomány kifesteni otthon... Nyilván a hidegburkolatok már drágábbak.


De tényleg inkább a tisztaság számít, meg hogy szeresd őt.

2010. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzők jó tanácsokat adtak... de mielőtt meghívnád, beszéld is meg vele.

Ne szabadkozz, mert nem te tehetsz róla. Rakjál rendbe mindent, utána hívd meg.

2010. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!