Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem valami formás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem valami formás, az baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 18:14
 1/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Milyen az a lány aki nem formás? mutass képet mondok véleményt.
2014. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grim13 ***** válasza:
nem
2014. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt már kiszemeltem, ami a mai viszonylatban (küllemre 10/4 max 10/5 , de egy tünemény volt. Nem a küllem a fontos :)
2014. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem betegség miatt nem az, akkor azért gond. Egy fiatal lány legyen már igényes és ne hízzon el, ne legyen amorf.
2014. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy elhízott. Egyszerűen csak mindene lapos.
2014. jan. 22. 18:19
 6/10 LazyJones ***** válasza:
73%
Nem gond, valakinek pl épp az jön be. Én kimondottan szeretem a vékony, mások által deszkának mondott alkatot. Valaki másnak meg a kerek csajok jönnek be. Ízlések és pofonok.
2014. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, minden ember más, ha jól érzi magát a bőrében, semmi probléma. Személy szerint én se vagyok valami formás, szeretnék nagyobb ciciket, formásabb popsit, de nem tudok hizni. 55 kg-nál több nem tudok lenni, valamelyik nap beirtam egy kalóriakalkulátorba, hogy aznap mit ettem és kidobta, hogy 3100 kalóriát vittem be, és még a kávét nem is irtam be, holott ilyen 1600 is elég lenne a szervezetemnek, de ha nem tudok hizni, hát kénytelen vagyok elfogadni, hogy vannak nálam formásabb nők.
2014. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmire gondolsz a "nem valami formás" alatt?

[link]

2014. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a formás(de nem kövér)lányokat,viszont ha olyan a jelleme,akkor egy vékony lánnyal is együtt tudnék lenni,még ha nem is annyira vonz.
2014. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha lapos.
2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!