Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Veroní :) kérdése:

Az utóbbi időben nagyon ellustultam :D És nem vagyok megelégedve a hasammal. Mennyi felülést végezzek azért, hogy formás hasam legyen? Kell valami étrendet folytatnom? 46kg vagyok. és 13 éves lány.

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Magasságod? Sulyod alapján semmiképpen nem lehetsz hájas.
2013. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés. Ha fogysz, akkor mindenhonnan, valahonnan kevesebbet valahonnan többet. Genetika kérdése.

Futni kellene, ha megtudod oldani ebben az időben.

Heti pár alkalom, 40-60 perc kocogás. :D

2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

158cm és 46 kg vagyok :)

NEM AKAROK EGYÁLTALÁN FOGYNI! :) csak jobb hasat akarok :)

2013. szept. 19. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mi baj van a hasaddal? Hájas? Vagy lóg? Kicsit több infót, így nem tudunk segíteni. :D
2013. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erősítésre heti 3-szor hasprés+ lábemelés függeszkedve. Mindkettőből 3-3 sorozat amennyi megy. d ha ki zsír is van a hasadon, akkor az valóban nem jön le a csak a hasedzéstől, mivel nincs irányított zsírégetés.
2013. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát..nem lóg egyáltalán.csak kockás has kell.. :)
2013. szept. 19. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kockás hasat akarsz akkor diétáznod kell és aerob edzést kell csinálnod(40 perc kocogás, biciklizés). Tehát hogy kijöjjön a kocka a zsír alól. De nincs helyi zsírégetetés, mindenhonnan fogsz fogyni. Ha nem megy le a zsír sosem lesz kockahasad. A másik hogy kemény hasedzéskell, nem csak 50 felülés. Lábemelés nyújtott lábbal függedzkedésből meg hasprés. Kitartó munka kell a kockás has hoz.
2013. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!