Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kevésbé érzitek "megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kevésbé érzitek "megalázónak" ha egy lány ha nem is viszonozza a közeledést visszaír?

Figyelt kérdés
Mert kedves, szimpatikus a fiú, de nem vonz, nem szeretnék tőle semmit úgy..Megbántani semmiképp sem akarom. Én nem szoktam ráírni, igyekszem nem nagyon visszakérdezni(hogy ne tévesszem meg), de mindig válaszolok.
2014. jan. 22. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem jólesne... :)
2014. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"bocsi, de nem szeretnék veled beszélgetni, nem vagy esetem"

jó lenne, ha ilyet írnál neki. Engem hetekig húzott egy csaj, aztán eltűnt...

2014. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem jön be mond meg neki
2014. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az őszinteséget nem érzem megalázónak. Azt viszont annál inkább, hogy nem meri közölni velem a tényt, mert fél a saját lelkiismeretétől, ezért inkább hagyja, hogy addig próbálkozzak, amíg végleg rá nem unok. Egyszerűen csak közöld vele, hogy nem az eseted, de mint barát, szívesen fogadod a közeledését.
2014. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha már így állsz hozzá,az megalázó...
2014. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát azt azért közöld vele hogy hiába próbálkozik
2014. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok. meg ha olyan a fiú lehet hogy kihívásként kezeli. szóval mindenképp mond meg neki hogy "úgy" nem akarsz tőle semmit
2014. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem utasítottak még vissza, nem tudom milyen érzés lenne. Szerintem írj neki, ez korrekt!
2014. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért megalázó a hozzáállásom?

Na összességében lejött h nem jól csinálom, kitalálom hogy mondjam meg neki.. Tényleg egy pillanatig nem húzni akartam az agyát, csak eddig nem terelődött a felé a beszélgetés, elég hétköznapi dolgokra kérdezett. És olyan fura ha miután megkérdezi, hogy mit tanulok, mik a terveim, stb, letámadom hogy én nem akarok tőle semmit...vagy nem?

2014. jan. 23. 06:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Tűzben edzett férfi: Akkor nem társkeresőztél még. Ott a legjobbakkal is megesik, sőt, mindig az a gyakoribb.

Az életben sosem utasítottak vissza, vagy soha nem is próbálkoztál, és azért?

2014. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!